Проблеми след раждането!!!!!!!!!!

  • 1 065
  • 5
  •   1
Отговори
  • Popovo
  • Мнения: 219
Искам да попитам само аз ли се чувствам като натрошена след раждането. Родих преди 1год. и 10 мес. а оттогава имам само проблеми. newsm78 Първо шевове след раждането на 4,500кг бебе са много и все още ми опъват. baby_neutral Второ месечният ми ми цикъл стана още по нередовен и продължава почти две седмици.Но затова пък вече не усещам никакви болки и минава по-леко #Crazy. Трето все още имам кърма в гърдите  при все, че пих Бромокрептин три седмици и докато го вземах спря секрецията. И точно когато си помислих, че всичко е наред  спрях таблетките,  но след 2 - 3 дни отново започна да тече кърма и то по-силно от преди да започна да вземам лекарствата.Сега вече усещам, че гърдите ме болят и са напрегнати, а да ги пипне някой не може да става и дума. Кажете как да спре кърмата ми. Thinking Имали и други с проблеми като моите и как се справя. Peace Мъжът и каза че след като родих направо се разпадам.  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 428
за цикъла незнам-ще питаш лекар,но за секрета от гърдите си е нормално да го има.Аз не кърмя от 4 години и някой път като стисна зърното се случва да потече капка кърма.Правих много изследвания ,дори и мамография,защото се бях притеснила.Според всички лекари е нормално,имало жени с по-широки канали и трудно им спирала кърмата,можело да минат години.Важното е да не ти създава проблем,да ти се втвърдяват и да са болезнени гърдите и да не тече кърма без да стискаш зърното.

# 2
  • Мнения: 822
Според мен за цикъла се консултирай с гинеколог,а за гърдите с мамолог.Иначе за спиране на кърмата много мои познати си я спряха с Достинекс,но трябва да се консултираш със специалист.Шевовете вътрешни ли са?

# 3
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Слагали ли са ти система за предизвикване на контракции? Или по време на бременността взимала ли си нещо за задържне? Хормони имам предвид, окситоцин или друго...
Ако да, тези последствия са напълно очаквани. На мен също цикълът ми стана по-продължителен, е, не две седмици, но пак по-дълъг. Почна да ми закъснява, а преди това никога не ми е закъснявал. Регулирах го с хомеопатия, след точно 3 приема на хомеопатично лекарство.
Само за шефовете се чудя как може да ги усещаш още newsm78 Не ми се струва нормално след толкова време Thinking Тях със сигурност трябва да ги види лекар...

# 4
  • Popovo
  • Мнения: 219
N A N искам да те питам какви хомеопатични лекарства взема и кой кои ги изписа - гинеколог или хомеопат Hug

# 5
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
N A N искам да те питам какви хомеопатични лекарства взема и кой кои ги изписа - гинеколог или хомеопат Hug
Класически хомеопат ми ги даде. Не помня какво беше, но то и без това няма да ти свърши работа, ако не ти го е предписал класически хомеопат след дълго и изчерпателно интервю. При различните хора, за един и същ проблем може да се дадат съвсем различни лекарства Peace

Общи условия

Активация на акаунт