Вярно ли е, че "Малев" нямат столче за бебе?

  • 552
  • 8
  •   1
Отговори
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Здрасти на всички! Simple Smile

Вчера ни пристигнаха визите и мъжа ми звъни в самолетното бюро да потвърди резервацията. Обаче служителката там ни изненада с информацията, че от "Малев" не осигурявали столче (или кошче) за бебето, щяло да стои в нас.  Rolling Eyes Което ми се струва невъзможно, все пак втория полет е 9 часа. Shocked
Какъв е вашият опит с въпросната авиокомпания?
Мамо Фин как беше при теб, нали и ти с тях щеше да летиш? newsm78

# 1
  • Мнения: 3 634
Нади, още не съм излетяла. В идната сряда и това ще стане. След туй съм тук да кажа (ако намеря от де да вляза де).

Но си мисля, че ще е в скута ми. Все пак на нас полета ни е общо 2 пъти по 2 часа. Но също и мисля, че поне за презокеански полети би трябвало да има кошче.

# 2
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ми и аз така мисля, че трябва да е. Айде, до Будапеща, как да е, ще го държа час и половина - два. Ама после, 9 часа, направо не знам как ще е. ooooh!
Все си мисля, че служителката нещо не е запозната добре. Thinking

# 3
  • Мнения: 2 452
Аз пътувах от Лондон до Варна през Будапеща миналата година и останах много доволна от компанията! Вярно, че моето дете няма нужда от кошче, но иначе всичко бе перфектно.
За да си сигурна, провери в сайта им - там би трябвало да имат информация; можеш и да им изпратиш е-маил; ще ти отговорят.

# 4
  • Мнения: 3 271
На нас ни дадоха въпреки, че Катето беше минала годинката (уж са до 12 месеца). И беше голямо облегчение, защото макар и с вдигнати крачета, но спа вътре, там я храних, рисува си... Може би да питате в друга агенция? Аз лично съм много доволна от Малев.

# 5
  • Мнения: 1 215
По принцип, още когато буквате билета, е трябвало да заявите столче.
Ето какво пише в сайта им:

19. What are the regulations on infants travelling by air?

Infant fares are available on Malév flights for children aged up to 2 years. (There are rare cases where this type of fare is not available.)
Babies travelling with an infant fare ticket are not entitled to a separate seat; they must sit in their parent’s lap. Carrycots are available on our long-haul flights; please make a request for one when booking your ticket. Baby food may also be ordered.
One adult may take only one baby travelling with an infant fare. Any other children under the age of 2 must have child tickets, entitling them to sit in separate seats.
Naturally it is possible to book a separate seat for an infant, although in this case the infant fare is not applicable (a child fare will be charged).


Ето и адресът на офиса им в София, най- добре питайте тях

Address:
19, Patriarh Evtimij
1000 Szófia
Tel: +359 2 981 5091
Fax: +359 2 981 5096
E-mail: sofia@malev.hu

Orlov Most and Bulgaria Blvd corner.
Bus service No. 84.
60' latest check-in time
International (10 kms)

Malév Airport Office
Tel/Fax: +359 2945 9239

# 6
  • Мнения: 676
Миналото лято пътувах до БГ и обратно с Малев, на отиване към БГ Раян беше на 1г и 1м и тогава ползвахме легълцето което се зака4а на стената /кракара му ве4е стър4аха отвън леглото/, но на връщане Раян беше на 1г и 5м и не ни дадоха легло защото бяха свършили /имаше много бебета в самолета и първо на тях дадоха/ въпреки 4е си бях буквала стол4е в двете посоки. Така 4е вси4ко е относителна работа...та така на връщане ми изтръпнаха вси4ки 4асти на тялото вклю4ително и зад.....те защото Раян стоя и спа в мен 9 часа.

# 7
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902


Писах вчера на този мейл, да видим какво ще отговорят.
А, иначе, естествено, че когато резервирахме билетите казахме, че искаме и столче.

# 8
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ето какво ми отговориха от "Малев":
Zdraveite G-jo Nencheva,
Za sajalenie ogranicenieto za baby basket se dalji fakta, ce tia e malka I v neia moje da patuva konfortno samo bebe do 6 meseca.
Ako jelaete dopalnitelna sedalka v samoleta, na koiato da postavite bebeto vav svoe stolche ili koshce tova e vazmojno, no za bebeto triabva da zaplatite detski billet/ dete nad 2 god. polzva samostoiatelno miasto I plashta 67% ot bileta za vazrasten plus letishtni taksi/
Uspeshna sedmica!

И какво излиза - че май наистина няма да има кошче за бебо. Sad

Общи условия

Активация на акаунт