Чуждо тяло в стомаха

  • 5 987
  • 18
  •   1
Отговори
Детето ми погълна монета от 1 лев. Ренгеновата снимка показа, че монетата е в стомаха. Сега ще чакаме да я изака... Притеснявам се дали не е много голяма и дали ще може да премине през червата му?Колко време ще отнеме?
Моля, който се е сблъсквал с подобен проблем да пише!

# 1
Това което е успокояващо ,че не е остьр предмета всичко ще мине благополучно  love001

# 2
  • Мнения: 1 251
Не се тревожи, като деца и ние доста често монети сме яли  Mr. Green, щом доктора е направил снимка, значи всичко ще мине успешно, според мен давай повече плодове и разхлабващи храни, дано това помогне на детенцето! Heart Eyes

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
КАртофено пюре препоръчват да се яде, не разхлабващи храни. Обхващало предмета не знам точно,   в други теми съм чела не ми се е случвало до сега с децата.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346002.0

http://archives.bg-mamma.com/archive/000/043/697/43697/43697.html

Две теми намерих, дано са ви от полза

# 4
  • Мнения: 822
 
Картофено пюре препоръчват да се яде, не разхлабващи храни.  PeaceКакво става?

# 5
  • Мнения: 577
както са написали по горе картофено пюре се дава. Аз съм гълтала като малка метално копче почти е с размера на 1лв. ходех на гърне за да се види кога ще излезне мина седмица докато го изкарах. Но найстина ми бяха казали да ям картофено пюре.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 319
cool, а на каква възраст беше?
не го ли усещаше в червата си?

# 7
  • Мнения: 577
на 7години. нямам много спомени но питах майка ми. Каза че не съм се оплаквала даже лесно съм го изходила без проблем.

# 8
RUMI , оправихте ли се   ?

# 9
Все още не я е изакал. Днес ще го заведа на ехограф, за да видим къде е.

# 10
Този следобед докато акаше се оплака, че дупето го боляло. Силно се надявам монетата да е стигнала вече финалната права и утре да я изкара. Praynig

# 11
  • Мнения: 721
Руми, а колко голямо е детенцето?  Praynig дано бързо я изкара

# 12
  • Мнения: 1 217
Детето на едни познати беше погълнало стъклено топче.Изака го след 2дни,но беше в болница дотогава,незнам дали не е нужно постоянно наблюдение.

# 13
  • Мнения: 3 219
Малкия ми син като беше на около година и половина беше глътнал 2 или 3 монети от 1 и 2 стотинки. На другия ден бяха в памперса Wink. Ама голям страх брах, т.к. не се знаеше колко точно стотинки беше налапал.

# 14
  • Мнения: 2 374
Брат ми като малък беше глътнал монетка,изака я чак след 3 дне мисля,че беше,не е имал проблеми,не се е и оплаквал,надявам се да се оправите.

Общи условия

Активация на акаунт