За бързи въпроси и отговори, за тези, които нещо ги вълнува, но не искат тема-4

  • 12 674
  • 296
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Нова тема.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 4 895
Цоп  Hug

# 3
  • Мнения: 4 290
Aй стига с това "запис" "цоп" и ''моп" вече!  ooooh!

Аз моля за отзиви за козметиката на А-Дерма? Оказва се, че дъщеря ми е с много чувствителна и проблемна кожа и ми я препоръчаха.

# 4
  • Мнения: 1 258
 И ситното е с чувствителна кожа.обрива се от най-малкото нещо.Ползвала съм А дерма и е достадобра козметика.наложи се да я сменя с юъс Себамед и съм много по-доволна от нея Peace

# 5
  • Мнения: 1 745
Айде вместо запис,цоп и моп да питам-кога се появяват бенките на децата?
Малката от около месец има една бенка,а аз все си мисля,че е рано... Thinking

# 6
  • Мнения: 9 973
около 2г. се появяват,но това е ориентировъчно

# 7
  • Мнения: 3 219
Ами големия имаше по рождение една, а скоро след това се появиха и доста други. Мъжът ми също има доста бенки. Малкия има само една, появи се  това лято, значи  когато е бил на около 2, много е мъничка, случайно я забелязах.

# 8
  • Мнения: 2 111
На дъщеря ми й се появи бенка когато беше на 6 месеца.Аз имам същата бенка на същото място.
За А-дерма мога да кажа,че е много хубава козметика за суха,чувствителна и проблемна кожа.Използвах Мустела 10-11 месеца,но сега използвам душ-гела на А-дерма и млякото за тяло с овес.Това мляко е вълшебно-забелязах,че кожата на дъщеря ми стана много суха и мазането с млякото на Мустела не даде резултат и преди 5-6 дни купих млякото на А-дерма и за 2 дни кожата й се оправи и е мекичка.
Клото,пробвай я,няма да съжаляваш.Мисля че това е най-добрата медицинска козметика.

# 9
  • Мнения: 1 745
Благодаря ви! Peace
И мъж ми има доста и една голяма по рождение.Може би има връзка! Peace

# 10
  • Мнения: 3 219
Искам само и да добавя за бенките- големия е с по-тъмна кожа, не е мургав, но не е и бял. А малкия е сравнително бял, то се вижда и в подписа ми.  Не знам дали има някаква връзка с тена на кожата, обаче явно има наследствена.

# 11
  • Мнения: 179
И аз да попитам.
Детето ми е на близо година и три месеца и от няколко месеца по зъбките му се появиха черни налепи. Консултирахме се със зъболекарката на мъжа ми и според нея това си е нормално отлагане, което при някои хора е тъмно, а при други оранжево. Не било болест, но щяло да продължи, така и не разбрах дали до края на млечните зъби или цял живот. Каза, че имала такъв пациент - дете, но майка му имала същия проблем, пък аз го нямам. Освен това жената не е детски зъболекар.
Купихме му накрайник с четка и от няколко дена му мием зъбките. Има подобрение, но налепът все още си седи.
Някой да има подобен проблем?

# 12
  • Мнения: 286
Момичета, някой знае ли дали здравната каса поема аборт по медицински причини?

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
На мен пък А-дерма не ми направи някакво кой знае какво впечатление....слънцезащитният им е хубав...но другите продукти които ползвахме не бяха кой знае какво....пък за цената си хептен....
Да ти кажа тези неща с козметиките обаче много зависят от кожата на самото дете...просто поносимостта към различните продукти е различна....както и д-р тайс за мен е пълен боклук иначе много го хвалят....на моето хлапе най-добре му действа линола фет и при АД петна и обриви линола уреа....
Така че пробвай, но ако не стане с а-дерма, бъди готова да пробваш и други продукти докато не оцелите подходящото Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
Момичета, някой знае ли дали здравната каса поема аборт по медицински причини?

би трябвало. преди поемаше...естествено без избор на екип и т.н. екстри, както и вероятно зависи от болницата...в частна може да не работят с касата.

Общи условия

Активация на акаунт