Искам да БЛАГОДАРЯ

  • 4 311
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 212
Искам да благодаря на вси4ки, които бяха с мен и ме подкрепяха в мъката ми.
Искам да благодаря и на тези, които бяха с мен и носиха в подписа си името на моят син Луис Даниел. Днес се навършват 40 дена откато го няма и имам едно желание - запалете удома или в някоя църква една свещи4ка за него. Отново благодаря ви моми4ета за жеста.   bouquet Сигурна съм, 4е ни вижда моят малък ангел и е щастлив там горе.  Praynig


# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аз искам да ти благодаря, че си такъв страхотен човек  bouquet
Убедена съм, че Дани е щастлив горе Praynig
И без да го споменаваш мила Тея аз тази работа мисля да я свърша т.е да запаля свещичка за малкия прекрасен ангел, той го заслужава.
Прегръщам те Hug

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Отивам да запаля !

Тея - невероятен човек  Heart Eyes  си и заради това ще бъдеш възнаградена. Убедена съм  fingerscrossed!

# 3
  • Мнения: 58
 Praynig
Свещичката пред моя малък Максо всеки ден гори вече 9 месеца..сега паля втора.. за душичката Луис Даниел... Praynig
Бъдете силни, Teya...боли  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 591
Ще го направя миличка.Бъди силна.

# 5
  • Мнения: 3 698
И в нашият дом гори свещичка за малкия Дани. Почивай в мир малко ангелче  Praynig !

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
виртуална свещи4ка и от мен  Praynig

# 7
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
PraynigМного късно видях,че днес стават 40 дни от смърта на малкият борец!Задължително на неделната служба ще запаля свещичка!
Миличка Теа,обичам те много и те прегръщам!Ти доказа ,че си силна жена и ще се справиш с тази разяждаща болка!Времето нелекува,но притъпява болката!Бъдете здрави и се обичайте!  bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Миличка Тея, ще запаля свещичка пак за малкото ангелче! Дано душичката му почива в мир!

Ти си невероятен човек, не е справедливо да се случват такива неща!

# 9
  • Мнения: 2 212
И аз ще запаля свещичка, Тея! Сигурна съм, че Луис Даниел е щастлив там някъде на небето, да има майка като теб, толкоав силна и борбена жена!
Не ти, а ние ти благодарим, че ни показа какво значи сила на духа, с която да се опитваме да преодолеем болката и загубата! Горе главата, Тея, сигурна съм, че Бог ще ви закриля и ще ви дари с това, за което мечтаете! Прегръдки! Heart Eyes

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Свещичка и от нас Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 4 244
Тея, аз да питам поръчахте ли звездичката?

# 12
  • Мнения: 4 212
Тея, аз да питам поръчахте ли звездичката?

рових се в тези 2 сайта

http://www.yourstar.com/nameyourstar.php

http://www.starnamer.net/cgi-bin/ppc/google.cgi

още се 4удя от кой да я взема и коя мама да измоля да ми помогне с английският, 4е не вси4ко разбирам. Ще ми се първо подробно да про4ета.

# 13
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 641
Мила Тея, и ние запалихме свещичка за малкото ангелче.
С радост бих ти помогнала с английския текст. Само кажи какво точно.

# 14
  • Мнения: 689
Мила Тея и аз паля една свещичка за малкия Луис Даниел и се моля за него да е добре на онзи свят! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт