Хайде на купон!

  • 5 218
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Момичета, хайде да се съберем и да отбележим подобаващо коледните празници.  newsm44

Пускам тема да се преброим, и да решим кога и къде. За часа е ясно, че ще е след 20.30, нали?

Аз предлагам тази петък вечер, но ще се радвам и вие да предложите удобен ден за една близнашка среща без близнаците   Mr. Green.

Предлагам пицария Тукань, в Лозенец, изпитано място  Grinning.
Сега е ваш ред.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 711
Бройте ме и мен Simple Smile Часът и за мен е удобен и мястото също. Ако някой има други предложения да казва.

# 2
  • София
  • Мнения: 415
И за мен са удобни и часът и мястото, трябва да изберем и датата обаче Simple Smile
Покрай празниците предполагам, че ще е малко по-сложно с резервациите.
Давайте предложения за дата  Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 1 711
Каси е предложила 19.12 Мен ме устройва, но нали 20 е работен ден... така че казвайте. Аз на 20 не мога, защото тогава ни е фирменото парти.

# 4
  • Мнения: 1 895
На 19 не мога, но мога да ви закова темичката и да ви пожелая весела вечер Grinning

# 5
  • Мнения: 1 165
Креми, пусни анкета, моля те. Това не значи, че аз като мога тогава и другите трябва да могат. Само предлагам, пък ще го измислим така че да се съберем повече хора.

# 6
  • Мнения: 1 895
Ами посочете някакви дати де, как да пусна анкета без дати Laughing

# 7
  • Мнения: 1 165
Ами аз ще кажа дати, ама нека и другите пишат.  Предлагам 19, 22, 23, 29, или след 04.01.09г. Около празниците е много трудно да излезем, предполагам и вие ще имате гостита, ще ходите на такива, родата, приятели, партита служебни, детски, та това предлагам.  Hug

Хайде, трябва да полеем добрата новина за майчинството!!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Дните ,в ,които съм свободна и мога да  се присъединя  с моите пораснали близначета  са:20,21,28,29.Много ще  се радвам да  се видим!
Поздравления  за големия успех!Дано  се  възползват повече  семейства!

# 9
  • Мнения: 1 895
Mарианче, какви деца Mr. Green те за разпивка се гласят момите - няма да е за пред детски очи Mr. Green само майки и тук-таме бащи е идеята май Laughing

След малко ще сложа анкетата Peace

# 10
  • Мнения: 1 165
Близнашки срещи с близнаци напролет, сега е време за купон.  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 019
На мен ми се пие по женски на всяка една от тези дати  Laughing ама имам шанс да дойда на 28-ми и 29-ти, защото в другите дни не сме в София. Много бих искала... ама то аз все се натискам и все ми се объркват плановете.  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 727
Аз няма да гласувам за дата, защото най-вероятно ще мога да се включа в която кажете. На линия съм!

# 13
  • София
  • Мнения: 12 202
  Креми може ли да промениш анкетата с възможност на избор на няколко дати. Аз например мога на 20, 22,23 и след НГ

# 14
  • Мнения: 1 895
Tака да е - имате по 3 опции Peaceне знам дали това ви улеснява в избора, ама да има Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт