Болки в кръста

  • 14 563
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте мили дами! Имам нужда и аз от малко помощ. Наскоро разбрах, че съм бременна - вече съм в 5-6 седмица. Личната лекарка ми даде направление за АГ специалист, но като отидох ми казаха, че е още много рано и да отида в началото на януари. Но от вчера имам тъпи болки в кръста и не знам дали това е нормален симптом на бремеността. Моля Ви да ме посъветвате какво да направя. Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 11 003
По принцип е нормално, тъй като с напредване на бременността центърът на тежестта се измества, а и тялото ти носи повече килограми. Но сега в началото на бременността вероятно е симптом, все пак още нямаш коремче и кг да ти тежат.

# 2
  • Мнения: 666
Нормално е да, в момента в тялото ти се извършват невероятни промени. Стига да нямаш остра болка няма проблем.

# 3
  • Мнения: 87
Благодаря Ви.

# 4
  • Мнения: 38
Здравей! Не пречи все пак да се консултираш с лекар и ако той прецени, да полчжиш малко в къщи.Желая ти лека бременност и прекрасно бебче   bouquet

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала болки в кръста-консултирай се с лекар

# 6
  • Разград
  • Мнения: 2 102
В началото на бременностите ми не съм чувствала болки в кръста.
Но за твое успокоение се консултирай с лекар.

# 7
  • Мнения: 79
Непременно се консултирай с лекар - понякога проблемът е другаде, но разсейва към кръста (може и бъбреци да са, нищо че като орган са доста по-нагоре) Иначе е много рано - 5-6 седмица - да се говори, че плодът натежава, или тазът се разширява.

# 8
  • Мнения: 805
Мен кръста втория и третия месец ме боля повече отколкото сега в осмия...
Почивай си повече и лека бременност ти желая!

# 9
  • Мнения: 2 172
Абсолютно нормално  Peace Но може просто да си спала неудобно  newsm78

# 10
  • Мнения: 295
най-вероятно няма нищо, но в толкова раннен етап на брменността е добре да се консултираш с лекар, мене започна да ме боли кръста чак в 8м.

# 11
  • Мнения: 9 814
А дали те боли кръста или бъбреците?
Иди на гинеколог, не е рано и да се установи със сигурност бременността.

# 12
  • софия
  • Мнения: 2 140
Кръста чак сега започна да ме боли,но вече съм в четвъртия месец.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 809
Ако са бъбреците болките са ужасни. Мен ме заболя кръста някъде около 4-ия месец и то толкова силно, че като легнех неможех да се изправя. И така до раждането. Предполагам всички ще сме на едно мнение да се консултираш с лекар. По-голямо успокоение носи един лекар да ти каже, че всичко е наред, отколкото 30 майки  Peace Лека бременност  bouquet

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Мен толкова рано не ме е болял кръста сега ме скъсва , но съм 9 ти месец.Лично аз бих се консултирала с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт