Помогнете

  • 2 006
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте дами обръщам се към вас за съвет!
Бременна съм на 8,12 бях на лекар видя ме на вагинален ехограф и плодния сак отговаряше на 3г.с много малък и каза че жълтъчното мехурче е много малко каза да отида след седмица вчера 15,12 пак отидох плодния сак отговаряше вече на края на 6г.с проблема с жълтъчното мехурче беше същия даже беше се закрепил за плодния сак ембрион не се видя сега ме вика в събота за последно и във вторник ще го махнем възможно ли е да греши Cry имам всички симптоми нямам болки нито кървене което е характерно за кухо яйце

# 1
  • Мнения: 975
Потърси и второ,трето мнение.Стават грешки.Дано всичко е наред.Стискам палци. Praynig

# 2
  • Мнения: 1 335
Ако ще се почувстваш по-спокойна потърси второ мнение.
Успех! Стискам палци  Praynig

# 3
  • Мнения: 2 343
Задължително потърси второ мнение!

# 4
  • Мнения: 3 294
Задължително потърси второ мнение!
Подкрепям , отиди при друг лекар , ако трябва и трети посети . Стискам палци упасенията ти да са напразни  Praynig Praynig

# 5
  • Мнения: 452
И аз подкрепям! Потърси поне още 2 мнения! Praynig

# 6
  • Мнения: 2 382
Задължително потърси второ мнение Peace!
Дано всичко да е наред Peace.

# 7
  • Мнения: 373
Задължително потърси мнението и на поне още един специалист! Praynig

# 8
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Миналата година ми дадоха диагнозата кухо яйце,нито болки е имало,нито зацапвания... Sad Лекарката през ден ме караше да пускам ЧХГ,сакчето нарастваше обаче ембрион нямаше...
Наистина се консултирай и с друг специалист!Ще стискам палци всичко да е наред! Praynig

# 9
  • софия
  • Мнения: 55
задължително се консултирай с о6те един,ако трябва двама, лекарине раз4итай само на едно мнение.в този слу4ай даже това е задължително.дано вси4ко да е наред и добрата новина да е най-хубавия ти подарък за коледа.стискам палци,УСПЕХ> Hug Praynig

# 10
  • Мнения: 2 270
Аз също ще те посъветвам да се консултираш с още един лекар! Hug

# 11
  • Мнения: 3 246
Аз също ще те посъветвам да се консултираш с още един лекар! Hug
и аз подкрепям момичетата  и стискам палци Praynig Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 298
Подкрепям всички момичета писали преди мен.Задължително поне още едно мнение. Praynig се всичко да е наред и да се окаже грешка.

# 13
  • Мнения: 25
Мерси ще потърся второ мнение Sad

# 14
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Gerber 1, откъде я изрови тази тема? Simple Smile Та тя е от 2008 година Simple Smile Авторката, доколкото виждам от подписа й, има вече едногодишно детенце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт