Танци и игри за деца заедно с техните родители - къде?

  • 1 794
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте, изчетох темата "Списък на школи, курсове и т.н. за деца", но не попаднах на това, за което ми се иска сега да ви споделя Simple Smile. Ще ми се да намерим някакво съвместно занимание за деца и техните родители - най-добре някакви танци, каквито и да е, или игри. Разбира се винаги можем да отидем на разходка в планината заедно, на ски или да поплуваме (както и правим от време на време), но ако посещаваме някакво организирано "мероприятие", което да не се води от мама или татко, мисля, че ефекта ще е по-различен. Идеята ми е, хем децата да се учат на танцова или музикална култура и да създават навици, хем да го правим това ЗАЕДНО... И без това живеем в забързано и нервно време, отделяме все по-малко внимание на децата и ми се струва, че трябва да измисляме някакви алтернативни начини за ... подсилване на връзката между нас и запазване на отношенията ни.
Дали звучи правдоподобно или е по-скоро глупаво? Ами... кажете кой какво мисли  Hug!
Зная единствено за пеенето за родители и деца в църквата зад х-л Родина ли беше  newsm78.
Кажете вие, ако знаете нещо друго, а ако не - дайте да си измислим!

# 1
  • Мнения: 1 849
Виж в темата за занимания на деца над 3 г., пише за Коледна работилца за момента.
Иначе танци има по танцувалните клубове, мисля че не е проблем и родителя да участва.
http://zadecata.com/index.php?page=0_21_3
Ние ходим на екскурзии и се пускаме с шейни на Витоша. Иначе може да ходите на кънки, има доста пързалки, на ски този сезон.
Има и школи за рисуване, където се учат децата, а защо не и ние.

# 2
  • Мнения: 57
Мда, Milenski, благодаря, че се отзова! Наистина идеята ми е да правим нещо заедно, на което някой друг ни учи и да го правим регулярно!
Ще посъбера още малко инфо и ще пробвам. А после ще споделя резултата, разбира се Simple Smile!

# 3
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
При нас в кварталното читалище има народни танци за деца и възрастни. Аз работя като детски учител и от моята група имам 2 деца, които заедно с техните майки ходят там два пъти седмично.
Има и модерен балет, но не съм сигурна дали е само за децата (без възрастни). От тези школи ходиха и на екскурзии, а тази вечер на една от групите им беше и коледния концерт

# 4
  • Мнения: 1 849
Ето тук също има доста школи по изкуства и клубове за спорт на деца.
http://zadecata.com/index.php?page=0_21_9_0

Общи условия

Активация на акаунт