Майчинство 12м.прието

  • 569
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Някой гледа ли "Тази сутрин"по БТВ на 16.12.Чухте ли ги тези тиквеници,жената пита ясно-към 31 дек.тя все още няма да е получила дори първия 45 дневен болничен.КАКВО ПРАВЯТ МАЙКИТЕ КОИТО СЕГА СА БРЕМЕННИ В 5,6,7,8 МЕСЕЦ и термина им на раждане е януари,февруари,март,април 2009.Оня кубето отговаря,че ние не сме имали осигурителна култура и сме искали да прецакъме шибаните им социални политики и закони.Не сме били коректни,щом като сме се осигурявали само за майчинство.ЩОМ КАТО МИ ГО ПОЗВОЛЯВА ДЪРЖАВАТА И ТОВА Е ГРИЖАТА И ЗА МЕН -ЗАЩО ДА НЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВАМ И ДА ГОНЯ ЕДНО ПО-ВИСОКО МАЙЧИНСТВО-нали си плащам и високи осигуровки.Това вече не е мое право, това е закон със скрито САНКЦИОНИРАЩО действие-т.е положението е заварено и сега ме НАКАЗВАТ ЧЕ НЕ СЪМ ВНЕСЛА ОЩЕ 6 БР.ОСИГУРОВКИ, ЗА ДА ПОЛЗВАМ ТРИ МЕСЕЦА ОЩЕ МАЙЧИНСТВО.след като е 1:1 и няма грам грижа за бременни и децата,МАСЛАРОВА !!!-НЕКА ТЕЗИ КОИТО СА СЕ ОСИГУРЯВАЛИ 2 И 3 години преди раждането да получават 2 И 3 ГОДИНИ 90% от заплатата си като майчинство.СКЪПИ ХОРА ,АКО ВСЕ ОЩЕ НИ Е ОСТАНАЛО ДОСТОйНСТВО-НЕКА НЕ ГЛАСУВАМЕ НА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ.Ние нямаме друг начин за противодействие.Децата си ще изгледаме отново в лишения,ще работим на две места,но когато тези деца станат агресивни и лоши от липса на внимание и грижа,ЖАЛКО,че тези които сега правят законите още ще са живи. 

# 1
  • Мнения: 9 389
Напълнихме форума с това майчинство.Има поне 3-4 подобни темички.Не може ли там да се коментира?

# 2
  • Мнения: 9 973
наистина има достатъчно теми,нека коментираме в тях.....не,че има какво да се коментира...

# 3
  • Мнения: 165
Ами да.И да се ядосваш мила няма кой да те чуе.Колкото ни дават-толкова.Даже скоро може и така да стане че да се радваме че изобщо някой нещо ни дава.Горе главата.Мъките започват.

# 4
  • Мнения: 4 000
Нека форумът не се превръща в трибуна за агитация/анти-агитаця за гласуване ,негласуване и пр.

Какво да кажат майките, които са родили, когато платеното майчинство беше някъде около 100 дни. Да искат компенсация със задна дата ли (а това съвсем не беше отдавна)

Общи условия

Активация на акаунт