"Маркови дрешки от разпродажби"

  • 4 747
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Много би ми било интересно да показвате новите си маркови придобивки,както и колко пари,на разпродажба или от намаление,коя марка и т.н. Вдъхнови ме за тази тема едни ботушки на найк,които беше си показала една мама в една тема-като видях си викам "и аз отивам да си купя такива" .Всички я питаха от къде и колко,но се каза ,че не са от Бг .
   Надявам се темичката да се хареса,и да бъде полезна,разбира се  Peace

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 15:17 от L e o

# 1
  • Мнения: 30
май няма много хора,които пазаруват маркови дрешки и обувки.ще следя темата,защото ще ми е интересно да видя за какво ще стане на въпрос.и аз бих показала нещо,но не знам дали ще се впиша в самата тема...

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 smile3523  запис и от мен.
Намирисва ми на женски бой от сега  Wink

# 3
  • Мнения: 1 877
Много обичам някой като каже: ама то ми е марковооооо Wink 
Извинете ме, но не се сдържах Mr. Green

# 4
  • Мнения: 30
а аз обичам,когато някой започне да се хвали с цената  (колко мноооооого е дал за нещо си)

# 5
  • Мнения: 2 388
smile3523  запис и от мен.
Намирисва ми на женски бой от сега  Wink

И аз тези мисли пристъпвам тук. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 413
Ами целта ми не беше да се бием hahaha .По принцип много малко неща са ми маркови,главно купени от разпродажба по-стари модели.Просто понякога такива модели има,че няма как да не се изкушиш...
  Специално за обувките абсолютно поддържам теорията,че евтиното излиза скъпо,преди няколко дни си купих ботушки за 55лв и се отлепиха точно при 3 носения  ooooh!  Моят приятел има на Пума кецове,които носи цял ден на работа и грам не са мръднали,пък коите спортни обувки вече се обелиха,пък съм все с кола...
Айде борбата да започне  Laughing шегувам се,разбира се

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 21:01 от bonkaivanova

# 7
  • Мнения: 123
Много обичам някой като каже: ама то ми е марковооооо Wink 
  и струва мноооогооооооо   bowuu
 newsm78 защо ли не си залепя етикета на челото  Joy
  Mr. Green ето торбичката
      hahaha   Joy    (нищо,че вече се е закъсала от носене "фукане")  Laughing

 

                    Има тема за придобивки  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345951.0

# 8
  • Мнения: 3 641
Мисля,че тази е достатъчна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345951.0

# 9
  • Мнения: 3 413
Ами аз тази тема я знам,ама не мисля,че има нещо общо с тази,тъй като тук става дума само за маркови(не турски,китайски и т.н.).

# 10
На мен ми стана много интересно това изкОшаване.  newsm78  Защо аз никога до сега не съм се изкОшавала?

# 11
  • Мнения: 5 622
а аз обичам,когато някой започне да се хвали с цената  (колко мноооооого е дал за нещо си)

Странен Български феномен  Thinking

Навсякъде по света хората се хвалят когато са уцелили нещо на разпродажба  са го взели изгодно. Другото си е живо набутване. И народа масово пазарува на разпродажби! Само тук разни еснафо-снобари си купуват скъпо и прескъпо разни съмнително маркови стоки и може би съжаляват, че не мога да с ходят с етикета с цената...Жалка работа Tired

Между другото темата предполага разтегливост, тъй като за всеки "марково" е различно понятие  Wink

# 12
  • Мнения: 589
А може ли да си покажем марковите бижута? newsm78

# 13
  • Мнения: 3 413
На мен ми стана много интересно това изкОшаване.  newsm78  Защо аз никога до сега не съм се изкОшавала?
Ти за това ли се регистрира?За прАвописна грешка не си ли чувала.Аман от такива,знаеш ли,че това е форум и се обсъжда по зададена тема или се правиш на филолог?????

# 14
  • Мнения: 14 471
кажи първо дрехите и обувките на кои марки за теб са "маркови" щото малко са различни критериите, тук у форома Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт