Play doh зъболекар???

  • 11 218
  • 47
  •   1
Отговори
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте!
Имам една спешна питанка. Дъщеря ми си е харесала тази играчка - Плей до зъболекар - от рекламите по телевизията. Това и е желанието за коледен подарък, оформено и написано в писмо до дядо Коледа. Въпросчето ми е: знае ли някой къде, аджеба, мога да намеря и да купя този прословут зъболекар?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 123
Ами във Варна го има в Бонжур, те са верига така че предполагам че и в другите градове го има.

# 2
  • Мнения: 1 187
В Хиполенд имаше,и аз съм фенка на тези пластелини и играчки. Peace Купих на щерката като за начало от четирите цвята.

Зъболекар има и тук: http://www.eontoys.com/Products_Brand_Play-Doh

# 3
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Благодаря, момичета Hug
Аз уж поръчах от сайта, който ми е дала Бодливка, но още не са ми се обадили за потвърждение на поръчката. И понеже за пръв път поръчвам по нета, все се притеснявам дали всичко ще е наред. Не ми се ще да разочаровам щерката, като че ли за пръв път иска нещо толкова силно. Някой от вас поръчвал ли е играчка от този сайт? Как става?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
От този сайт не съм поръчвала обаче в Бонжура беше по-евтин определено.
Обади им се утре, на контакт няма ли телефони?

# 5
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Има само факс ... newsm78 Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 393
със сигурност в събота го имаше в Метро на Цариградско шосе Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Мин.седмица го имаше в Бонжур на пл.Славейков

# 8
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ей, много ви благодаря, страхотни сте, момичета!
Ако утре не ми се обадят от въпросния сайт, ще трябва да се ходи до София май. Но сега поне знам горе-долу къде да го търся, благодарение на вас. Няма как, не искам да разочаровам момичето си... Hug

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 456
И в Марсел срещу Арена го има (в събота със сигурност имаше).

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 23:00 от zvanche

# 10
  • Мнения: 177
 Купих го на сина ми в събота от маг. за детски играчки в Кр.Поляна,а на племенника от хиполенд,голяма игра падна,но както всичко останало им омръзна на втория ден.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 884
И в Комсед  Peace

# 12
  • Мнения: 24
Коректни са от сайта, в рамките на два-три дена доставката пристига. Ние сме си поръчали пони от там, и го чакаме с нетърпение. Peace

# 13
  • Мнения: 221
има го и в Метро  Peace

# 14
  • Мнения: 487
 А,в Джъмбо дали го има,знае ли някой?

Общи условия

Активация на акаунт