Шанс за Роси

  • 981
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Здравей приятелю,

Моята дъщеря – Роси се нуждае от бъбречна трансплантация , за която са необходими средства.

Обръщам се към всички хора по света без разлика какви са – черни или бели, но с голямо сърце и щедра душа да помогнат в набирането на неободимите средства.

Заедно ще успеем да помогнем на Роси. Тя е съвсем млада, само на двадесет  и четири години, има право да се радва на своята младост. Да дадем ШАНС на един млад човек да реализира мечтите си.

На единен дарителски номер 17 777 с текст DMSrosi , за абонатите на Глобул , вивател и Мтел . Стойността на един смс е 1.20лв .Сто и двадесет стотинки =  надежда за живот .
Разчитам на Вашето милосърдие! Благодаря Ви!

                                                 Аз, нейната майка - Нина Иванова

# 1
  • Мнения: 210
За месец декември бяха изпратени 167 смс-а за Роси . Можем и още !
Благодаря на всички , които се включиха и на онези , които ще се включат ! newsm53
www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org

# 2
  • Мнения: 210
Благодаря ви , мили хора , за подкрепата !
За месец януари смс-ите за Роси са 78 . Прогресивно намаляват . Сигурна съм , че има още добри хора и ще се включат в кампанията "Шанс за Роси".
На номер 17 777 /за всички мобилни оператори /с текст DMSrosi , всеки може да помогне !На цената на 1.20лв с ДДС , какво му плащаш ?
www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org , www.dmsbg.com

# 3
  • Мнения: 210
За месец януари изпратените смс-и за Роси са 78 . През февруари ще са повече , сигурна съм .

На единен дарителски номер 17 777 за абонати на GLOBUL , Vivatel и МТеl , с текст DMSrosi . Цената на един смс е 1.20 лв. с ДДС . Всеки може да помогне , за какво ли ще му стигнат сто и двадесет стотинки . За Роси 1 смс = надежда за живот без омразната диализа .
Благодарим на всички , които се включиха и на онези , които ще се включат .
www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org , www.dmsbg.com

# 4
  • Мнения: 766
Колко още пари са нужни за трансплантацията?

# 5
  • Мнения: 210
До момента са събрани над 77 000 лв. Нужни са 100 000 евро .
Актуална информация ще намерите на www.chance-for-rosi.org .

# 6
  • Мнения: 210
Утре  е св. Валентин - деня на влюбените . Моля , ви изпратетена смс на  единен дарителски номер 17 777 за абонати на GLOBUL , Vivatel и МТеl , с текст DMSrosi . Цената на един смс е 1.20 лв. с ДДС . Всеки може да помогне ,  какво  му плащаш ?! . За да може Роси да се радва на своя любим , още много дни , години !
www.chance-for-rosi.org , www.koleda365.org , www.dmsbg.com

# 7
  • Мнения: 766
От сърце пожелавам на Роси здраве, дълъг и щастлив живот!

# 8
  • Мнения: 210
Изпрати дарителски смс на единен номер 17 777 /за всички мобилни оператори/ с текст DMSrosi , ще ви таксуват 1.20 лв . с ДДС . Един лев и двадесет е една мартеница . Това ще е първомартенски поздрав за Роси . Hug

# 9
  • Мнения: 210
В навечерието на 8-ми март , изпрати смс на единен дарителски номер 17 777/за абонати на ГЛОБУЛ , Вивател и МТел / с текст DMSrosy , стойността на един смс е 1.20 с ДДС .
Това ще е осмомартенски дар за една млада дама . Всеки би могъл да го направи .

Общи условия

Активация на акаунт