Попитай Козметичката

  • 78 818
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте.Създавам тази тема с цел да помогна отговаряйки на въпросите относно козметичните услуги предлагани у нас.Какво точно трябва да изискваме когато ни предлагат дадена услуга,какво да очакваме и кога злоупотребяват с нашето доверие и благоразположение.Надявам се да съм Ви полезна.

# 1
  • Мнения: 5 622
Ти козметичка ли си, теб ли да питаме каквото ни вълнува или просто да хвърляме въпросите си в пространството..не разбрах  Embarassed

# 2
  • Мнения: 3
az sym kozmetichka.

# 3
  • Мнения: 3 413
Супер Peace точно сега не се сещам нищо конкретно,иначе бих те питала Peace

# 4
  • Мнения: 3 413
Пак съм аз.. Laughing Точно на определени места имам малки комедони,абсолютно всеки ден ги изтисквам,а никога не изчезват..защо?

# 5
  • Мнения: 72
Амииии....по въпросите за лазерната епилация наясно ли си?

# 6
  • Мнения: 3 413
Амииии....по въпросите за лазерната епилация наясно ли си?
В интерес на истината-не Embarassed

# 7
  • Мнения: 3
първо-относно комедоните-ако ги изстискваш всеки ден и те пак са си там има няколко варианта:
1.не ги изстискваш до край и затова пак се пълнят,а сигурно понякога и се възпаляват и стават на пъпки  
2.дори и да ги изстискаш до край не "затваряш пората" след това.
най-добре е преди да се отстранятват комедони да се напари лицето за да се отворят порите,а след изстискването на комедоните да се мине лицето със спирт и след това да се направи д'арсонвал.

# 8
  • Мнения: 3 413
първо-относно комедоните-ако ги изстискваш всеки ден и те пак са си там има няколко варианта:
1.не ги изстискваш до край и затова пак се пълнят,а сигурно понякога и се възпаляват и стават на пъпки  
2.дори и да ги изстискаш до край не "затваряш пората" след това.
най-добре е преди да се отстранятват комедони да се напари лицето за да се отворят порите,а след изстискването на комедоните да се мине лицето със спирт и след това да се направи д'арсонвал.
Ами от написаното,може да не ги изстисквам до края..не зная.Иначе за "д'арсонвал" -не съм чувала за това Embarassed

# 9
  • Мнения: 3
лазерната епилация като цяло вече отстъпва място на по-новото явление-фотоепилация.при лазерната епилация се получават изгаряния,пигментации,а и се третират само тъмни и по-плътни косми.освен това вече има доказани случаи на рак на яйчниците в следствие на третиране на интимни части с лазерна епилация.

# 10
  • Мнения: 3
д'арсонвал е козметична процедура,която се предлага във всеки козметичен салон.апаратът представлява ръкохватка със стъклен накрайник.действието му е ,че затваря порите,убива бактериите в кожата и подобрява кръвообращението и потока на лимфата в третираният участък.

# 11
  • Мнения: 3 413
д'арсонвал е козметична процедура,която се предлага във всеки козметичен салон.апаратът представлява ръкохватка със стъклен накрайник.действието му е ,че затваря порите,убива бактериите в кожата и подобрява кръвообращението и потока на лимфата в третираният участък.
Колко процедури се правят и колко струва?

# 12
  • Мнения: 3
д'арсонвала е част от процедурата почистване на лице .прави се след изстискването.след д'арсонвала се поставя маска или терапия подходяща за моментното състояние на лицето.
относно цената на д'арсонвала като самостоятелна процедура в София варира от около 6 до към 10 лева.броят на процедурите се определя индивидуално както и тяхната честота.принципно аз лично го препоръчвам при хора с възпаления и пъпки по лицето.

# 13
  • Мнения: 72
лазерната епилация като цяло вече отстъпва място на по-новото явление-фотоепилация.при лазерната епилация се получават изгаряния,пигментации,а и се третират само тъмни и по-плътни косми.освен това вече има доказани случаи на рак на яйчниците в следствие на третиране на интимни части с лазерна епилация.
Сигурна ли си в това? Защо мисля, че лазерната е по-новото явление? Аз третирам горната устна. Каква опасност има в случая? Всъщност исках да попитам дали при положение че не забелязвам косъмчета (направила съм 5 процедури) трябва да отида. Тъй като ми казаха, че за тази зона трябва да се направят около 10 процедури, а сега е момента да отида за поредната. Но при положение, че няма още изникнали косъмчета дали трябва да спазя датата или да изчакам да се покажат.

# 14
  • Мнения: 3
препоръчвам ти да си спазиш датата на посещението,защото независимо че не повърхността няма косми в дълбоките слоеве на дермата може да има зародиши на космени фоликули .

Общи условия

Активация на акаунт