какво столче за кола?

  • 592
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Здравейте,мами!Търсих ,но не намерих такава тема.Ще си купуваме столче и ми се иска да ви попитам за съвети какво да бъде?Ще поясня и защо питам: когато тръгнахме за количка,една приятелка ме беше посъветвала количката ми да има положение в което да мога да си гледам бебето и аз само това гледах и накрая си взех много неудобна количка,за това сега съм решила да събера повече мнения!
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!  bouquet

П.С. Дано не съм досадна!

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Нашето е Чиполино. Доволна съм и не е много скъпо.

# 2
Здравейте,мами!Търсих ,но не намерих такава тема.Ще си купуваме столче и ми се иска да ви попитам за съвети какво да бъде?Ще поясня и защо питам: когато тръгнахме за количка,една приятелка ме беше посъветвала количката ми да има положение в което да мога да си гледам бебето и аз само това гледах и накрая си взех много неудобна количка,за това сега съм решила да събера повече мнения!
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!  bouquet

П.С. Дано не съм досадна!
Romer Safe fix plus !

# 3
# 4
  • Мнения: 2 111
Има доста теми в "На пазар".След всичко прочетено избрах Maxi Cosi Priori  и съм много доволна.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 9/products_id/435

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Има доста теми в "На пазар".След всичко прочетено избрах Maxi Cosi Priori  и съм много доволна.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 9/products_id/435
И ние сме с такова и сме много доволни.Преди това бях купила едно по евтино тип Бертони и малкия въобще не искаше да стои в него.Явно му беше неудобно.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 101
Имам на Чиполино и на Бертони. Доволна съм, синът ми също не недоволства, когато го слагам вътре.

# 7
  • Мнения: 1 572
Зависи до какви пари искаш да е столчето.
С мъжа ми много харесахме LOGICO M  Graco в Piggis house.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1914 - тук е по-скъпо с 20лв.

Е нещо невероятно е като удобство и функционалност. Детето е добре облегнато, има и възглавничка около главата. Положението за лягане е в пъти по-удобно от всички други модели. Платформата е доста висока и детето може да гледа и при по-малки задни стъкла на колата. Това беше единственото столче, от което дъщеря ми не се опитваше да става, а се излягаше като принцеса. За съжаление цветовете бяха отвратителни и в магазина не се навиха да доставят по поръчка друг цвят от каталога.
Накрая взехме Maxi-Cosi Tobi просто защото си го бях навила на ината. Не е лошо, но детето дълго време се опитваше да се надига, а и досега вратлето го държи изправено вместо да се облегне. С Гракото този проблем го нямаше. В Пигиса има карти за отстъпки, така че и цената щеше да излезе еднаква.  Освен това Maxi-Cosi-то запарва и на дълъг път дупето на детето направо пламва. За другия стол не мога да кажа дали е така.  Плюса на Maxi-Cosi-то е в коланите. Имат механизъм, който ги държи опънати настрани и като слагаш детето в стола то не сяда в/у тях и не се налага да ги измъкваш. При Гракото коланите и особено предната катарама за закопчаване оставаха под дупето на детето и трябваше да ги вадя, за да я закопчея.
Сега бих заложила на Гракото!

Общи условия

Активация на акаунт