За месните пюрета на Гербер

  • 589
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 881
Мами, реших, че ще давам месо и купих пуешко пюре на Гербер. На етикета в магазина пишеше пуешко със зеленчуци , грабнах набързо две и като си отидох вкъщи видях, че съм купила "Супа с пуешко , домати и ориз" Въпроса ми е става ли за захранване или съм купила не това, което трябва newsm78

# 1
По принцип доматите се въвеждат след 10 месец.
Но обработените може и по-рано. Но моето мнение е
да вземеш нещо без домат. Не съм запозната с Гебер дето
го произвеждат в Европа и затова не мога да кажа кое точно.

# 2
  • Мнения: 1 881
Благодаря ти, ще взема друго за по - сигурно, пък и на тези ще им дойде времето:)

п.п. Виждам , че живееш в САЩ, там купувана марка ли е Гербер?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
аз давам пюрета с домати и засега да чукна на дърво сме си екстра:)
а за тези на Гербер и аз взех веднъж едно на което пишеше супа/ама без месо/ и му го дадох той орева квартала ислава богу значи няма да взимам такива:)
Аз взех Семпер с пилешко и това бепе първото месо което дадох:)
Тъй като наща педиатърка още не ни е казала да захранвам с месо и аз само тествах с половин бурканче,скоро сме на консултация и се надявам тогва да ми каже как и по колко месо да давам:)

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз захраних с Хип. После пробвахме Гербер, Семпер и Сънвал, и Гербер са й любимите. А в Семпер (въпреки, че са най-скъпи) имаше добавена сол и дори на мен ми беше солено. Но зависи от детето.
Мисля, че е най-безопасно да захраниш с Хип и без домати.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз започнах с пуйка и царевица на ХИП, след това пиле с моркови и картофи на Нестле, от 7 месец има на Гербер Птиче месо с картофи в сос фрикасе, много е хубаво има и листенца копър и е ароматно.

# 6
  • Мнения: 7 837
п.п. Виждам , че живееш в САЩ, там купувана марка ли е Гербер?
Ще отговоря вместо brigite - да купувана марка е. Но специално месните им пюрета са за по-големи бебета. Учудвам се, че в Б-я ги препоръчват и на по-малки (така ли пише на етикета  newsm78)

Лично аз не бих рискувала с домати, но ти си преценяваш най-добре...

# 7
Casey тези в Бг са различни. Произвеждат ги в Полша мисля и доколкото
съм ги виждала за съвсем други.
Не са като тук 1, 2 and 3 food.
А иначе тук няма голям избор на пюрета като в БГ. Общо взето е Гербер
и още 2 марки.

# 8
  • Мнения: 1 881
Благодаря на всички за отговорите, ще захраня с пуйка и царевица на ХИП /леле, колко ужасно звучи Laughing

А после ще се разнообразяваме с другите видове Wink

# 9
  • Мнения: 396
Аз захраних с пуешко на Ганчев(с картоф и морков)много си го хареса.И то днес ни беше за първи път, останах доволна от апетита на Виви. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт