Паническо разстройство-част 2

  • 188 676
  • 912
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 135
mary според мен си за антидепресанти,защото аз първият път като изпаднах в това състояние половин година ходих при невролог,който ми изписваше какви ли не успокоителни,които не ми действаха.Накрая самата тя се уплаши и ме прати при психиатър и той ми помогна.Така,че не губи време и отивай на лекар,колкото по скоро толкова по добре.Желая ти скорошно оправяне Hug

# 871
  • Мнения: 81
mary и аз мисля че си за антидепресанти иди незабавно на психиатър и ще видиш че ще ти олекни според мен това е ПР но все пак доктор трябва да се произнесе. Желая ти успех и скорошно оздравяване  bouquet  bouquet  bouquet

# 872
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
успокоителното ми го изписа психиатър, не е антидепресант, а нещо друго. Полужението при мен е много сериозно, нито ям нито спя вече около месец. Измислям си болест след болест и немога да спра. Всичко е толкова реално,че се побърквам от ужас. Чуствам се ужасно объркана и нямам никаква представа кои страхове са реални и кои не. Никой не ми вярва за това колко е страшно всичко и постоянно чувам "стегни се".   Всяка задача и дейност ме плашат, чуствам се направо ужасно.     

Ти споделяш ли всичко с психиатъра си? Не ми се вярва при това положение да те остави само на успокоителни. Трябва ти антидепресант, като се стабилизираш ще добавиш и психотерапия.
Няма да стане само с воля от твоя страна, по нататък може би, но сега категорично - не!
Говори за всичко с психиатъра си, абсолютно за всичко, колкото и незначително да ти се струва.
Сега е страшно, но ще се справиш!

# 873
  • Мнения: 254
Говорим си с психоаналитика ми за всичко, дори за неща които въобще незнам каква връзка биха могли да имат. Незная защо ми е изписал успокоителни, но в петък ще ходя пак и ще настоявам за АД.
При мен най големия проблем е че немога да предценя кои страхове са реални и кои не. Всичко ми се струва реално и всичко е толкова ужасяващо. Тази нощ успях да поспя благодарение на новите таблетки за сън които ми даде доктота вчера. Днес ми е малко по добре,  но се чуствам като парцал, уморена и съсипана.

# 874
  • Мнения: 305
Здравейте момичета, домъчня ми за вас, няма с кой да си споделям тревогите  Hug На вилата нямаме интернет, а предпочитам да сме там заради детето. Все пак сме дошли да събираме слънчице. Още не съм ви изчела, но се обаждам да ви поздравя. Аз съм ту добре, ту не съм, но ще ви пиша по-подробно малко по-късно че сега ме чакат много задачки. Надявам се вие да сте добре и да се похвалите с добри новини  Simple Smile

# 875
  • Мнения: 721
Момичета, знаете ли нещо за Валдоксан и от къде може да се достави до България най-лесно?
Благодаря предварително ако ми отговори някой,
 Hug Hug

# 876
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Здравейте, писала съм тук, но сега има промяна в състоянието ми и затова искам да питам нещо. Пих два месеца атаракс - половин сутрин и флуанксол - едно вечер. но явно нещо не ми помогнаха и смених психиатъра. Той ми изписа Ксетанор - едно хачпе от 20 мг вечер.
Въпросът ми е някой пил ли е такъв АД и да сподели впечатления.

# 877
  • Мнения: 923
ДаниМакс набери на гугъл валдоксан излиза препарат със същата основна съставка и друго име , на който са му отказали производство поради недостатъчна ефикасност.

# 878
  • Мнения: 721
ДаниМакс набери на гугъл валдоксан излиза препарат със същата основна съставка и друго име , на който са му отказали производство поради недостатъчна ефикасност.

От Сервиер в България ни казаха, че са в процес на регистриране, очаква се чак към Септември. Търсим го спешно, доколкото разбрахме го имало свободно в Украйна и само с рецепта във Франция. Затова попитах тук, ако случайно някой го приема, да разберем как да го доставим

# 879
  • София
  • Мнения: 480
Mary, не се съветвай с психоаналитик, а иди на психиатър, той ще ти помогне. Ако си от София, мога да ти препоръчам специалист.

# 880
  • Мнения: 923
Момичета я по-ведро  Hug в последно време само за лекарства и лекари пишем. Казват, че слънцето зареждало с положителна енергия и оптимизъм, сега е лято усмихвайте  се повече Grinning.
Аз да ви се похваля ходих на едно голямо събиране на курса , в началото малко се паникьосах ама после се отпуснах, забравих за всички проблеми и се забавлявах Party

# 881
  • Мнения: 57
Здравейте момичета ! Как сме днес?!  bouquet Аз бързам да ви се похваля-днес ходих на плаж за 2 часа и се пекох на слънце (без чадър sun) Дори не исках да си тръгвам ,  Nature Sunnyно стана обяд и заради малкия...да не стоим все пак по -най големите жеги! Това за мен е голям успех, не бях ходила на плаж като "нормалните"  хора от две лета. Най-важното ---нито  припаднах ,нито пък се сетих за ПР sohappy ДАНО ТОВА ДА Е ДОБЪР ЗНАК...Желая ви хубав ден на  всички!

# 882
  • Мнения: 433
Моля ви кажете ми колко най дълго сте пили флуанксол. Аз започвам трети месец и нзнам дали не става много. Моят пси не иска да ми го спира. С него пия и ципралекс.

# 883
  • Варна
  • Мнения: 522
Той ми изписа Ксетанор - едно хачпе от 20 мг вечер.
Въпросът ми е някой пил ли е такъв АД и да сподели впечатления.
Аз пия Ксетанор, но сутреин по едно.
По принцип антидепресанта се пие сутрин, а вечер някакво успокоително.
Иначе ми действа много добре.
Успех.

# 884
  • Русе, у дома
  • Мнения: 738
И аз да се изкажа за положителните емоции. Заминах с децата на море (мъжа е командировка на морето).Много трудно се реших, но през цялото време се чувствах прекрасно. Ходех с тях на плаж, спокойна и с удоволствие. През целия ден бях сама с тях и нищо не ме болеше и от нищо не се страхувах. Явно наистина всичко е в главата. А като се върнах ме тресна едно главоболие, тип мигрена и така два дни. Пак се чувствам отпаднала и с мускулни болки.
Повече слънце и положителни емоции ще помогнат на всички ни. Hug

Общи условия

Активация на акаунт