Вижте на какъв сайт попаднах

  • 2 179
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 352
Търсейки една рецепта, днес случайно попаднах на ето този сайт: http://forum.mamita-bg.com/index.php/board,15.0.html

Не, че бг-мама ми е бащиния, но честно казано малко ми стана неприятно. Дори темите са еднакви. Защо така копират тези хора Tired - име, подфоруми, подредба, цвят newsm78.

# 1
  • Мнения: 5 370
Тц, не си права, твърде са далеч от истината. Никога не бих ги приела даже и за имитация на Бг-Мамма.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
И според мен не имитират Бг-Мамма, това не е възможно според мен по принцип.
А иначе темите, свързани с майчинството няма как да са кой знае колко различни - в който и форум да погледнеш - все едно и също се обсъжда, както и в разговор на живо между майките /познаващи се основно около майчинството си/.

# 3
  • Oslo
  • Мнения: 659
Разгледах...не ми хареса...излязох!
Имитацията на този сайт е невъзможна, така че едва ли това е била целта. А ако е - ми не се е получило добре Grinning

# 4
  • Мнения: X
Абе имитират и още как!  Grinning

Даже и Клюкарница си имат!  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 23 072
Не виждам нищо общо... Форуми колкото щеш, естествено че ще има и теми подобни на нашия форум! Що за драма  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 352
Ами може и да се бъркам, но следните теми от 1 стр. на "Клюкарницата" ми се струват доста познати:

Компрометиращи снимки
Познай кой видях

# 7
  • Мнения: 619
това пиар акция в контекста на продажбата ли е?..в смисъл бг-мамма е неповторима? хохох

# 8
  • Мнения: 4 068
Мноооооооооооого лошо копие. Влязох в тяхната Красива мама/не запомних заглавието там/ и гледам заглавията на темите от тукашната копнати и пейстнати. Егати липсата на въображение.

пп. М чи тя си е неповторима бе БГ-маммата.

# 9
  • Мнения: 27
Наистина прилича на Бг мамма, но у мен предизвика такава реакция  hahaha
(заради дизайна)

# 10
  • Мнения: 1 352
това пиар акция в контекста на продажбата ли е?..в смисъл бг-мамма е неповторима? хохох

Боже, дори не се замислих, че може да правя реклама Blush.
Ако е така, нека темата да се изтрие.

# 11
  • Мнения: 871
Опитват се да копират, но като всяко лошо копие ще отпадне от играта Naughty

# 12
  • Мнения: 1 432
Мамита-бг........кууул  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 352
Наистина прилича на Бг мамма, но у мен предизвика такава реакция  hahaha
(заради дизайна)

И у мен предизвика подобна реакция. Като гледам май само модераторите пускат теми и си отговарят на тях Joy.

# 14
  • Мнения: 3 621
Наистина прилича на Бг мамма, но у мен предизвика такава реакция  hahaha
(заради дизайна)

И у мен предизвика подобна реакция. Като гледам май само модераторите пускат теми и си отговарят на тях Joy.
Аз видях и 2-3 познати ника, на момичета пишещи и тук

Общи условия

Активация на акаунт