Нещо като напишкване в 6-ти месец

  • 2 334
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте, в средата на шести месец съм и имам някакжо прозрачно течение, което потича като все едно се напишквам.Случвало ли ви се е и на вас.

# 1
  • Мнения: 6 274
А много ли е като количество ??? Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 44 084
ако се съмняваш че са водите слагай превръзка и после носи за изследване по-добре....принципно може да имаш засилено бяло течение...ама чак като напишкване....ако можеш звънни на наблюдаващият те лекар за съвет.

# 3
  • Мнения: 9 436
И аз мисля,че трябва да се консултираш с твоя АГ PeaceУспех и дано всичко е наред  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 098
Това е сериозно, защото може да са водите ти. Спешно се обади на лекаря си. Иначе е възможно и да се напишкваш, но все пак ти препоръчвам да провериш , колкото се може по- скоро.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 227
Веднага отивай до някоя АГ болница да те погледнат. Аз по същия начин имах прозрачно течение в 4-ти месец и се оказаха околоплодни води, дано при теб не е това. Успех и пиши какво е станало.

# 6
  • малко градче
  • Мнения: 188
През втората си бременност ,понеже бебето беше голямо и го носех много,ама много ниско през последните два месеца често ми се случваше пликчето ми да е мокро.Особено през последния месец не можех до по- далечният магазин да отида,защото ми се допишкваше на връщане.Не съм ходила на лекар,тъй като не ми е минавало през ума,че може да има нещо ненормално.Просто коремът ми бе ниско долу и се изпусках понякога,особено,ако трябваше да се навеждам и да се прегъвам много.
   Но все пак ти се обърни към гинекологът си за твое успокоение.

# 7
  • Мнения: 1 512
Най-добре се консултирай с гинеколог.

# 8
  • Мнения: 6 274
Къде ли се запиля авторката ?  Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 2 227
Дано да е тръгнала към болницата.

# 10
  • Мнения: 826
Ако ти е надолу тумбака и е тежък е твърде възможно да ти притиска пикочния мехур и да се изпускаш по малко. Но не питай нас,а си запиши час при лекар възможно най-бързо. Така ще е най-добре. Успех!

# 11
  • Мнения: 6 274
Ако ти е надолу тумбака и е тежък е твърде възможно да ти притиска пикочния мехур и да се изпускаш по малко. Но не питай нас,а си запиши час при лекар възможно най-бързо. Така ще е най-добре. Успех!
В шестият месец ?  newsm78
Силно се съмнявам...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 946
При лекар по-скоро  Naughty

# 13
  • Мнения: 1 919
какво ли става с авторката дано всичко е наред.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
данои всичко е наред Praynig

Общи условия

Активация на акаунт