ПРОТЕСТ В БУРГАС!!!

  • 861
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
 Пускам темичката специално за Бургас и региона, защото си давам сметка, че няма как всички да сме в София, колкото и да ни се иска!
 Аз лично досега не съм участвала активно в подготовката на едно такова мероприятие, но доколкото разбрах трябва първо да се получи разрешение от Общината. ?! Моля ви, ако някой има информация за процедурата да сподели.
 И тъй като ми омръзнало от: "Аз съм За! Някой да предложи... и съм там!", ви предлагам:
- Да се съберем пред Община Бургас в събота/неделя - това ще се доуточни.
- Да изразим чувствата и емоциите си с плакати, картички, празни колички /дори да са кукленски/!
- Да дадем гласност пред медиите в Бургас!

 Нека не чакаме "някой" да ни събере, да ни извика . . .

 Можете да ми пишете и на мейл pp_konsult@abv.bg


# 1
  • Мнения: 2 343
За да се разреши протест са нужни поне 2 дни, не губете време!

# 2
  • Мнения: 9 973
момичета 200гласа за 1 час!!!!!  Hug

# 3
момичета кажете кога и къде и в колко чеса и сме там . не съм запозната с тези неща как да вземем разрешително и не мога да дам съвет. но трябва да направим нещо виш те само как в другите общтени имат организация а ние в Бургас не можем да се организира ме и все пак общината нали ни се води уш като богата   трябва  да опита ме момичета да направим нещо! това ми е емеила    tedi1981_@abv.bg  пишете ми ако искате

# 4
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
 Вчера като пуснах темичката бях доста емоционална. Но сега като размислих - едва ли ще успеем да се организираме до 20-21.12.
 По-добре е организацията да е по-мащабна и да я предвидим за 30.12 например, все пак е работен ден.
 Аз за съжаление работя в Несебър и нямам физическа възможност да отида до Общината за разрешително Sad
 Но мога да разпечатам на работа брошури/който има идеи да споделя/, ще опитам да се свържа с някоя от бургаските телевизии - да отразят протеста, дори ако мога ще се докопам до г-н Кметът за подкрепа.
 
 Трябва да дадем гласност на начинанието, за да се съберат повече хора!

# 5
  • Мнения: 9 973
 Петьофи ,кажи как да помогнем...с гластност ли?
ПП:петицията е събрала вече 700 гл. Wink

# 6
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
 Страхотно е че Петицията набира такава скорост!!!

А за бургаския протест - да кажем на всички свои близки и познати - сигурна съм че много от тях ще ни подкрепят в деня на протеста, но първо трябва да съгласуваме дата и да вземем разрешение от Общината и Полицията.

# 7
  • Мнения: 9 973
кажи дата и час

# 8
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
 Моята идея е за 30.12 - 18:30ч.

# 9
  • Мнения: 453
Чудесна идея, ще кажа на близки и познати. Дано успея да се присъединя и аз. Точно тогава ще правим годишно приключване и ревизия и едва ли ще свърша преди 8 Sad

# 10
  • Мнения: 1 294
Ако се реши нещо за 30-ти, идвам(надявам се с дружинка) Peace
Дали няма да е по-добре обаче, ако има следващ протест в София, нашия да бъде успоредно с него(да бъдат в един ден)?

# 11
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
 Тъй като съм пуснала темата и в Зачатие, оттам се появиха доста добри идеи

1. Да съгласуваме с УС на Зачатие и Искам бебе - за да не се организира мащабен национален протест
2. Да се съберем всички желаещи /или поне тези които имат физическа възможност/, да обсъдим идеите си, дето се казва да стиковаме нещата
3. Да получим информация относно Разрешението от Общината, присъствието на журналисти

Аз ще пиша и на двата фронта, а който иска може да прочете в Зачатие: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32441.0

# 12
  • Мнения: 453
Петьофи, има ли някакво развитие на нещата?

# 13
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
Ами струва ми се най-удачно да се съберем първо и да обсъдим нещата - т.е. да разпределим задачките, да обменим идеи и опит/който има/. Само че хич не ми идва идея къде можем да направим тая среща?!

Общи условия

Активация на акаунт