Закрит басейн във Варна- мисия невъзможна

  • 2 334
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Хайде, варненки, моля помагайте  Hug Много се зетруднявам да намеря хубав закрит басейн във Варна. Дом младост- много малък- направо детски басейн, старо оборудване. Orange fitness- неимоверно скъпо. Комплекс приморски- само открити басейни. Не мога да проумея как хотел на име Aqua няма басейн.  newsm78.

# 1
  • Мнения: 4 300
Какво значи "хубав"? Голям няма, оттам насетне ако целиш просто да си поплуваш за кеф - най добре в хотелите на Златните или околността.

# 2
  • Мнения: 233
ами дом младост басейнът си е малък, не искам точно олимпийски размери, но този е наистина малък.  Cry бившия Kempinski има хубав басей но, но искаме да отидем на басейн с една позната, а тя работи там и някакси не върви. Пък и на нас ни се ще да е в града. Освен това аз съм от Казанлък, но живея във Варна. В Казанлък има 3 градски хотела, и 3та имат закрити басейни. Тук не мога да разбера защо е толкова сложно  Cry

# 3
  • Мнения: 89
Хотел Империал има хубав басейн, но пак не е в града ами на Ривиера ... Абе много е тъпо наистина това с басейните и ние сме се чудели с моите приятели, как може Варна, морска столица, развит туризъм и ала бала да няма свестни закрити басейни, ама явно заради курортите  Tired. Няко ходят на Дружба на топлия минерален и зимата, но аз не съм се престрашила зимно време на открит басейн, то ако ще е така и на Морска гара е хубав ама пак открит.

Общи условия

Активация на акаунт