Клуб щастлива сперма

  • 1 204
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Писна ми във всички теми да се натъквам на снобария,злоба,състезание кой е по-по-най,кое е марково и кое не,кой къде му е имота,колко има и колко струват,кой е баща му или на кой д.... сестра му, за това-ето, правя ви услуга-заповядайте!Добре дошли! Hug сравнявайте си силиконите,парцалите,имототе,удължените коси,новите цици,кремчета за 1 000лв,джуките а ла патето Яки и прочие,карай те се,заяждайте се и престанете да нахлувате злобно и присмехулно другаде Stop

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 4 300
КАлина си показва новите зъби ала Иванина от ББ, ама Мама Куин с тоя поглед надолу...сигурно си гледа марковите обувки  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 352
И аз мислех да пускам подобна тема. Заглавието щеше да бъде " Хайде да се счепкаме".

# 5
  • Мнения: 4 892
Момент да се прозея и аз, докато не са ни "затворили устите"....

 smile3507

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
КАлина си показва новите зъби ала Иванина от ББ, ама Мама Куин с тоя поглед надолу...сигурно си гледа марковите обувки  Laughing

Мда Рокси  Tired
и завиждам на Калина за новите зъби  Twisted Evil 1000 евро парчето  ooooh!

# 7
  • Мнения: 5 710
еее, то не е така готско.
готско е, да го направиш в тема, където знаеш, че като кажеш 3 приказки с получател "селяните" те ще изплискат легена в пристъп, а на теб ще ти стане много себеутвърдително к'ъв си преуспял гражданин. например.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Страшно заглавие.
Значещо и съдържателно.
Че и решаващо "проблема" дори.
maria4r, ако от цялото форумно и интернет пространство не можете да си намерите място, каузата е обречена.
Заключвам прозявалника!

Общи условия

Активация на акаунт