Това е срамота или как се грижат за бебетата ни

  • 2 485
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Възмутена съм направо от грижите, които се полагам в бг болниците, най-вече към бебетата и малките деца, пълна безотговорност е това, което е се случило с малкия Колю, Бог да прости малкото детенце, а на родителите кураж.Не мога да разбера как може никой да не обърне внимание на болното детенце в интензивното, да го оставят да повърне и да се задуши милото.Бясна съм от некадърността в родната ни система на здравеопазване - http://dnes.dir.bg/2008/12/18/news3754768.html
Според мен родителите трябва да съдят болницата, защото е допусната немарливост и то в интензивния сектор на болницата.

# 1
  • Мнения: 378
ужас! Shocked Направо съм потресена,вече съм убедена,че в България всичко е възможно.Това не е нормално вече как може такава безотговорност.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нямам думи....горкото бебче Cry
Как може да има такива немърливи хора  #Cussing out  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 3
  • Мнения: 1 554
нямам думи... Cry

# 4
  • Мнения: 1 187
Дано да е на по-хубаво място  Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 2 227
Дааа, днес я прочетох тази новина за "добро утро" Confused. Скапа ми се целия ден. Горкото детенце. Съболезнования на родителите му. Cry

# 6
  • Мнения: 4 496
Направо нямам думи.... Cry
Даже не знам какво да напиша...Абсолютна безотговорност! Tired
И после искат по-големи заплати и уважение. Отгоре на какво?!
Говоря за конкретния случай. Сигурна съм, че в България има и кадърни здравни работници. Tired
Дано поне този път има осъден. Crossing Arms
Аман от безхаберие! Tired

# 7
  • Мнения: 9 814
Бог да го прости детенцето!

П.П. Все пак обърнахте ли внимание на това:

Момченцето се родило здраво на 2 декември с тегло 3,1 кг. На 4-ия ден коремчето му се подуло и започнало да повръща. Заради съмнения за инфекция го преместили в интензивното.

# 8
  • Мнения: 57
Това е просто отвратително!!! Нямам думи, егати лекарите...как не ги е срам!!! Заслужават съд и да останат без работа!!

# 9
  • Мнения: 4 496
Бог да го прости детенцето!

П.П. Все пак обърнахте ли внимание на това:

Момченцето се родило здраво на 2 декември с тегло 3,1 кг. На 4-ия ден коремчето му се подуло и започнало да повръща. Заради съмнения за инфекция го преместили в интензивното.


Знаели са, че повръща, и не е имало човек при него през цялото време...А и според мен е било оставено по гръб... Tired Weary
Да го носиш ти девет месеца, и накрая да го уморят некадърниците..... Накъде отива държавата ни...

# 10
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Трябва да съдят болницата. Загубили са най-милото . Дано Господ им даде сили  и кураж да продължат напред и да се борят. Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 1 685
Нямам думи ,просто!Милото детенце PraynigТези лекари #2gunfire #2gunfire

# 12
  • ЕН
  • Мнения: 543
това просто е ужасно. да за съд са, но дали има един осъден доктор. аз бих ги разстреляла всички , които са били на смяна в този момент.
моля са за почернените родители да имат сили и наистина да ги осъдят Praynig Praynig Praynig

# 13
  • Мнения: 4 496
Освен ако аутопсията не покаже...ъъ...нещо друго като причина.  Outta Joint
Не е невъзможно. Confused

# 14
  • Мнения: 1 919
уф горкото дете, горките родители..дано има наказани.Нямам думи просто.

Общи условия

Активация на акаунт