ПРОТЕСТ на 21.12.2008 г. 11:00!!!!!!

  • 4 308
  • 91
  •   1
Отговори
Цитат
разбира се ,че имаме нужда от вашата подкрепа(на гражданите на Република България)а не на ,,обикновените хора.Няма обикновени хора.Всеки е необикновен по свой начин.Имаме нужда от вас,защото ние работим за вас,за обществото.трябва да се разбере,че ние не искаме в нашите среди да има корупция,не искаме да сме безпомощни и когато някой гражданин поиска от нас помощ в повечето случаи да му отговаряме,че случая му не е от нашата компетенция.Не искаме да се страхуват от нас млекопроизводителите,миниорите,земеделците и т.н. Не искаме да бъдем оплювани,обиждани и презирани от Вас-гражданите на РБ.Ние искаме най-вече промяна в законите на страната,даващи ни по-широк кръг от правомощия с които да можем адекватно да защитаваме Вас и семействата ви и същевременно и ние да се чувстваме защитени от страна на ДЪРЖАВАТА,защото сега като защитя един от вас -бъкгарските граждани от някоя мазна мутра с пари аз полицаят,получаващ заплата от 600 лв за 10 години служба в МВР ставам клиент на Военната прокуратура и съд,а това значава,че трябва после от джоба си да платя на тая мазна мутра,че съм му словил белезници и съм му повредил якенцето армани за 2500евро.Ето затова имаме нужда от Вашата подкрепа,на ГРАЖДАНИТЕ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ.

Това е мнение от форума на полицаите!

http://police.ba4ka.com/viewtopic.php?f=2&t=4&sid=206ad2 … 6210&start=90

Да излезем да ги подкрепим на 21.12.2008 г.(неделя) от 11:00 пред МВР!

Много хора говореха, че биха се включили, ако се организира подобно нещо. Ето, има организация, има дата и час! Да видим колко човека ще се съберем!!! Ще дойдете ли?

# 1
  • Мнения: 6 029
Аз не мога да ги подкрепя. Лични причини, сори.

# 2
  • София
  • Мнения: 61
Аз не мога да ги подкрепя. Лични причини, сори.
Aз също! Разочарован съм от работата им, и от тях като цяло.
Но погледнете какво става http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=123273
По време на шествието на студентите се включват и фермерите... Предлагам да се вдигнем сега! Да ни чуят!

# 3
  • France
  • Мнения: 726
От малкото случаи, в които имах "допир" с полицията, останах с впечатление, за профисионалисти, вършещи съвестно работата си.
Заслужават по-добри условия на труд и заплащане. Но, няма гаранция, че корупцията ще спре...

# 4
  • Мнения: 12 648
Аз не мога да ги подкрепя. Лични причини, сори.

Също. За да искаш нещо трябва да докажеш, че правиш нещо.

# 5
  • Мнения: 502
  Какви са конкретните искания на полицаите? Някой може ли да даде линк?

# 6
# 7
Мился, че каквито и лични проблеми да сте имали с полицията исканията им са справедливи!!! заслужават подкрепата ни!!! и стоя твърдо зад това мое мнение!

# 8
  • Мнения: 123
Това са обобщени 10 искания,които включват всички 15 предишни
http://police.ba4ka.com/viewtopic.php?f=2&t=5&sid=2e9834 … amp;start=15#p207

# 9
  • Мнения: 6 029
Мился, че каквито и лични проблеми да сте имали с полицията исканията им са справедливи!!! заслужават подкрепата ни!!! и стоя твърдо зад това мое мнение!

Не съм съгласна. В моя случай превишиха правомощията си фатално, не си свършиха работата пък от друга страна. Сори, не мога. Прекалено ми е болно.

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 09:00 от Julie

# 10
  • Мнения: 502
  Ами те в повечето точки искат по-добро облекло и условя на труд. А това е справедливо и всеки нормален човек би ги подкрепил.
Значи,разпределят си господата депутати излишъците от бюджета помежду си,но нямат пари за нови униформи на полицията! На хората,които утре ще застанат да ги защитават,ако има улични протести. Смешници!
  Заслужават да ги подкрепим,исканията са справедливи! иначе и аз съм разачарована т полцията ,пък и не вярвам да няма такъв човек.

# 11
  • Мнения: 656
8.Безкомпромисна борба с корупцията, както в МВР така и в Съдебната система. / уволнение, незабавно на тези които петнят името и идеалите ни /


Някъде четох за желание за защита от страна на държавата при изпълнение на служебния си дълг - спомнете си граничаря от Бургас. Дали колегите му ще защитават границата със същия ентусиазъм както преди инцидента?

# 12
  • Мнения: 545
NASDAQ, само една питанка: ти за това и само за това ли си регистрира потребителя в бг-мамма? nevena_68, това важи отчасти и за теб...

Весела Коледа!
еди.
ПС силно се надявам да не стане пак спамалък.

# 13
  • Мнения: 6 991
Аз не мога да ги подкрепя. Лични причини, сори.
Aз също! Разочарован съм от работата им, и от тях като цяло.
Но погледнете какво става http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=123273
По време на шествието на студентите се включват и фермерите... Предлагам да се вдигнем сега! Да ни чуят!
И природозащитниците ще бъдат там със студентите, освен днешния в 16.30.

# 14
Да, тъй като това е един от най-големите български форуми исках да сподела вижданията си пред по-голяма аудитория! Не виждам проблем. Тук е тема за обсъждане на всякакви въпроси!

Общи условия

Активация на акаунт