90 Италиански рецепти за манджи,красота и ...весело изкарване на празниците !

  • 26 276
  • 287
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 379
Dirock, страхотна декорация. Има малко Шотландски привкус. Wink

Да споделя, 4е 4ета рецепти за греяно вино и се каня да направя за празниците, но рецептите са много и все разли4ни...
Има ли някой, който да е правил с изпитана рецепта?

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 14:34 от sciura piccolina

# 2
  • Мнения: 1 545
Пиша по молба на Анджи - нейна добра приятелка има нужда от помощ - има възможност да спечели безплатно инвитро, ако повече хора гласуват за нея
Ето тук се гласува, само трябва да се регистрирате
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32330.0;all
Момичето се казва Боба, номер 35
Да дадем ръка..... Praynig

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 13:51 от moia kukla

# 3
  • Мнения: 5 710
Ха, добър ден с добра новина!

Имаме вече 3 превода))))
Един вчера, днес два!
Кеф, кеф, кеф!

Проблем, че не виждам от кой са, но се вижда откъде са. Рома, Лонато,Ладисполи. ;–)

# 4
  • Мнения: 1 545
оф, не знам защо не ми го публикува като линк....


упс, оправих го, сега се отваря

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 13:52 от moia kukla

# 5
  • Мнения: 5 710
Ще гласувам, да.
Малко ми е тъжно да избирам така между  хора. Ужас.  Rolling Eyes

Да, аз  недолюбвам тийнове, но само непознати;-)))


# 6
  • София
  • Мнения: 88
Сбърках темата, затова ще отправя молбата си още веднъж Simple Smile

Здравейте,

искам да помоля, ако е удобно, за малко съдействие от някоя от вас във връзка с пътуване до Милано.
Ако има някоя мама, която разполага с време и, разбира се, желание за да я разпитам мъъничко, ще се радвам да ми пише на лични и да сподели опита си.

Предварително много благодаря за съдействието!

# 7
  • Мнения: 1 545
Все забравям да ви питам, кои от вас имат Фейсбук? Аз съм решила вече само там да публикувам снимки, така ги виждат само приятелите ми, и никой друг.

# 8
  • Мнения: 5 710
Все забравям да ви питам, кои от вас имат Фейсбук? Аз съм решила вече само там да публикувам снимки, така ги виждат само приятелите ми, и никой друг.

аз бе)) иска ли питане)))

# 9
  • Мнения: 1 545
i kak da te nameria?

# 10
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Чудничка тема   bouquet

Аз не знам вие как сте,но на мен определено времето преди Коледа ми е малко меланхолично ....някакси еуфорията започва да изчезва....някакси имам чувството,че цялата година ми се върти на лента  Crazy къде весело,къде не  Rolling Eyes  

Май много свободно време имам  ooooh!




# 11
  • Мнения: 5 710
Отговорих ти на лични, Деске)))

Аз пак да върна топката към манджата  Laughing Не бях опитвала поркетта допреди 20 мин. Харесва ли ви? Купувате ли..

# 12
  • Мнения: 2 379
оф, не знам защо не ми го публикува като линк....

Деска, ето ... http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32330.0;all
Ще разгледам публикациите и сигурно Ще гласувам...
Аз нямам Фейсбук. Наро4но. Смейте ми се, ама не искам да се архивира и помни во веки на някой сървър кой познавам, кой ми е приятел и кой ме познава мен. Малко теория на конспирацията.

Ох, ние с Андреа си хапнахме равиоли, той е в леглото за сиеста и сега пак съм тук.
Винаги, когато ям равиоли, се сеЩам за един ске4 на Geppi Cucciari от Zelig. Тя нали е с малко "по_едър кокъл" и понякога доста разпалено обсъжда проблемите на кокалите и мръвката около тях. Един път беШе направила "превод" на размерите S, M, L по дрехите, който зву4еШе така:
S - не си го спомням, но сигурно е било неЩо от сорта на: Sono 5 settimane che non mangio più.
M - Mi sta bene tutto!
L - Lo so che sono grassa, ma mi piacciono i ravioli! Fatti i cazzi tuoi! Laughing Embarassed


Има ли някъде в Италия подобна инициатива? Libera l'auto: http://www.liberalauto.ch/
И да кажем, дамите от Милано, Рим и другите големи градове, бихте ли се възползвали?
За който не иска да 4ете, да преразкажа, 4е Libera l'auto е идея, която тръгна преди година по радиото и се състои в това хора, които ежедневно се придвижват в една и съЩа посока, в един и съЩи 4ас (т.е. отиват на работа, а после се прибират вкъЩи най_4есто) да се обединят и да пътуват с 1 кола, а не с 4 отделни коли, в които има само по един 4овек. Връзката става 4рез този сайт, където хората влизат и обявяват оби4айните си марШрути и, който го устройва, се свързва и така...
Целта е да се намали трафика и задръстванията, да се намали замърсяването от изгорели газове, да се намалят ли4ните разходи за бензин, а и, 4етейки коментарите на хората от сайта, се оказва, 4е цялото приклЮ4ение май е доста забавно. Wink
Сега, до колкото знам, инициативата ве4е е подкрепена и от кантон Ти4ино и Ще продължи да съЩествува и да се разраства.

# 13
  • Мнения: 52
Все забравям да ви питам, кои от вас имат Фейсбук? Аз съм решила вече само там да публикувам снимки, така ги виждат само приятелите ми, и никой друг.

И аз и аз.. Peace
Моми от едната палестра излизам във ваканция(дето имах проблем със собствени4ката) и тази последната се направи на ударена 4е беше последния урок,трябваше да ми даде още пари4ки по мои сметки .аз и напомних такти4но а тя дирекно ми казва : рикомин4иамо на 13,01 ...аз и отговорих: ще видим....много ме е яд на нея,4удя се да продължавам или не,ама ме е жал за вси4ките тези жени които идват.
 newsm78

# 14
  • Мнения: 3 425
Пиколина, не си само ти....аз рядко качвам снимки в онлайн албуми...само по емайл или скайп....но не само от параноя,а не ми допада идеята и толкоз....който ме иска има как да ми поиска,ако му стиска ахахахахха не шегувка....пращам редовно  Peace

Геппи ни е една от лЮбимките  Peace

Лени, поркетата е супер....ние сме и фенове,както на хапването като цяло  Crazy ,но не навсякъде е хубава....има места,където е толковаааааааааааа солена,че не се яде....

Нямаме....как се мотая само....


ПП Джуф, аз бих започнала докрая на януари и през това време момичетата или си ги пренасочвам към друго място, или ги отказвам от тази палестра....аййй сиктир  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт