Има ли я още къщата на баба Яга?

  • 2 456
  • 5
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато бях дете често ме водеха в къщата на баба Яга в горичката до Руското посолство. Знае ли някой дали я има още и евентуално как да стигна до нея?

# 1
  • Мнения: 7 831
Мисля, че все още я има, но не съм сигурна  Embarassed.
Погледни ТУК е Руското посолство.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мисля, че все още я има, но не съм сигурна  Embarassed.
Погледни ТУК е Руското посолство.
Улицата е Незабравка. Ама не са указали мястото на къщичката  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 250
Преди 2 месеца бях там. Къщичката си е все още там - свърталище на бездомници. Но освен това наоколо са направили нещо като атракцион с въжета, миниголф, стена за катерене, изобщо "пари-трошачка".
По-раво поне можеше да се играе около нея, имаше и пейки, ама сега всичко е окупирано от този "атракцион"

# 4
  • Мнения: 7 831
Преди 2 месеца бях там. Къщичката си е все още там - свърталище на бездомници. Но освен това наоколо са направили нещо като атракцион с въжета, миниголф, стена за катерене, изобщо "пари-трошачка".
По-раво поне можеше да се играе около нея, имаше и пейки, ама сега всичко е окупирано от този "атракцион"

О там е Коколандия май  Embarassed Simple Smile.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Ние често ходим Grinning. Има една здрава къщичка и две поизгорели и доста мръсни. Сравнително на скоро са били обновени, но някой им е "драснал кибрита" #Cussing out. Запазена е и хралупата. Там е и Коколандия - доста се е разрастнала напоследък - има и миниголф и надуваем замък, и кафене и бънджи + кръговете. Не е зле Grinning

Общи условия

Активация на акаунт