22 ОДЗ "Великденче"- Люлин

  • 4 590
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!Решила съм да запиша Вики в 22 ОДЗ "Великденче"-Люлин 2 за учебната 09/2010.Има ли някой записан там, доволен ли е от персонала и изобщо кога става записването?

# 1
  • София
  • Мнения: 426
Ами майките около нас казват че е е добра и аз съм се записала там ама дали ше ни приемат

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Добра е градината, големият ми син беше там от ясла ,до 4-та група. Отношението е на ниво ,директорката - супер отговорен човек.Доколкото разбрах от едни позната ,т.г. са правили основен ремонт/по наше време базата не беше супер, но за мен е по- важно отношението/.
 Дано ви приемат, успех   bouquet!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 124
Добра е градината, големият ми син беше там от ясла ,до 4-та група. Отношението е на ниво ,директорката - супер отговорен човек.Доколкото разбрах от едни позната ,т.г. са правили основен ремонт/по наше време базата не беше супер, но за мен е по- важно отношението/.
 Дано ви приемат, успех   bouquet!
Подкрепям напълно казаното, базата е хубава, персонала също.

# 4
  • София
  • Мнения: 256
Още едно положително мнение!
Директорката е супер. Имат много допълнителни занимания. Работят и по проекти. Тази годита правиха основен ремонт и на тоалетните.
Дъщеря ми в момента е в яслената група

# 5
  • София
  • Мнения: 518
От кога става записването в яслите по принцип, става въпрос за yчебната 2009/2010г. newsm78 Не конкретно за тази, но предполагам започва по едно и също време горе-долy, нали Embarassed И какви докyменти искат за кандидатстването Rolling Eyes Извинявам се за може би глyпавите въпроси, но хич не съм наясно Embarassed
Благодаря предварително  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 124
От кога става записването в яслите по принцип, става въпрос за yчебната 2009/2010г. newsm78 Не конкретно за тази, но предполагам започва по едно и също време горе-долy, нали Embarassed И какви докyменти искат за кандидатстването Rolling Eyes Извинявам се за може би глупавите въпроси, но хич не съм наясно Embarassed
Благодаря предварително  bouquet
Ето тук може да прочетеш всичко, за което те интересува http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342820.0

# 7
  • София
  • Мнения: 6 965
Детската градина е много хубава. Директорката е страхотен педагог, много интелигентен и отговорен човек. За учителките на моят син, до този момент мога да кажа само хубави неща, много съм доволна.

# 8
  • Мнения: 2 353
Още едно положително мнение!
Директорката е супер. Имат много допълнителни занимания. Работят и по проекти. Тази годита правиха основен ремонт и на тоалетните.

  Правиха и на още неща. Много добра детска градина е!

# 9
  • Мнения: 1 931
Записването за всички ОДЗ и ЦДГ става на сайта http://kg.sofia.bg/?page=kindergarden .  Регистрираш се, кандидатсваш, следиш ако има нещо ново, въвеждаш ако имате някакво предимство и чакаш класиране. Това е каналният ред.

# 10
  • Мнения: 2
Много ви благодаря!А горе долу каква сума излиза месечно/ в смисъл какъв е размера на спонсортвото/яслата?

# 11
  • София
  • Мнения: 6 965
Много ви благодаря!А горе долу каква сума излиза месечно/ в смисъл какъв е размера на спонсортвото/яслата?
Около 40 лв. на месец е таксата за всички държавни детски заведения в София, в зависимост от присъствените дни на детето. А размерът на спонсорството  newsm78 - това си е изцяло твое решение дали ще спонсорираш или не яслата. Специално в 22 ОДЗ никой никога няма да те притиска за спонсорство, това зависи най-вече от Директора, а както писах по-нагоре директорката на 22 ОДЗ е невероятен човек, интелигентна, родена за тази работа, просто впечатленията ми от тази жена са прекрасни.

# 12
  • Мнения: 199
Томи  -1-ва група в тази детска градина.
Ремонтът направен в тоалетните, но за друга"база" не мога да кажа че е добра.Чисто, уютно-да.
Госпожите са прекрасни ,като и другия персонал.Аз съм много доволна! Препоръчвам ти тази градина!!!!!!!! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1
Още едно позитивно мнение за 22 ОДЗ - Много сме доволни - и сина ми, и ние със съпруга ми.
Много добра база - на фона на други градини в Люлин 2.
Перфектни преподаватели.
Чудесна директора.
Страхотно отношение към децата и родителите!!!

# 14
здравейте майчета, дъщеря ми е на близо 3 г. -Михаела и от ноември 2008г. ходи на ясла в 22 ОДЗ!
Супер е не се притеснявайте давайте смело.
Много са внимателни лелките и госпожите, а директорката е невероятно мил и разбран човек.
Мислех че ще са ревове и мъки всеки път, но беше 1-2 седмици.
Сега ходиме с желание. Хрананта е добра,  и децата са доволни. Grinning Simple Smile!!!

Общи условия

Активация на акаунт