за баницата с късмети

  • 1 871
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте,аз малко рано ще правя баница с късмети тази година.кажете ми,като е вита баницата ,как слагате късметите,т.е. така че като се разреже баницата ,да не би някой да остане без късмет.И ако искам да напиша късметите на листче ,дали ще им стане нещо като се опече баницата?

# 1
  • Мнения: 1 197
Аз лично след като изпека баницата разрязван я на парчета и натиквам късметите вътре.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз предварително слагам късметите,лисчетата са завити в парченца алуминиево фолио.

# 3
  • Мнения: 1 505
Можеш да ги навиеш върху кле4ка за зъби или друга кле4ка за декорация,написани на цветни лист4ета и закрепени с цветни ласти4ета,от мъни4ките и забодени върху баницата.

# 4
  • Мнения: 3 251
Аз приготвям мини-банички от бутер тесто и отгоре късметите навити върху дрянова клонка-за здраве.

# 5
  • Мнения: 1 447
Тъй като често съм оставала без късметче в моето парче баница от две години късметите ги набучвам с клечка за зъби,след като баницата вече е готова и нарязана.Така хем не ровим и не се цапаме,хем всеки си има късмет.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 596
Тъй като често съм оставала без късметче в моето парче баница от две години късметите ги набучвам с клечка за зъби,след като баницата вече е готова и нарязана.Така хем не ровим и не се цапаме,хем всеки си има късмет.
Абсолютно същото правя и аз Heart Eyes

# 8
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Тъй като често съм оставала без късметче в моето парче баница от две години късметите ги набучвам с клечка за зъби,след като баницата вече е готова и нарязана.Така хем не ровим и не се цапаме,хем всеки си има късмет.
Абсолютно същото правя и аз Heart Eyes
[/qoteu]                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         2  поредни   години      правим  така    хем  всеки  е  с  късмет4е  хем  несме  омазани  Peace             

# 9
  • зад кестените
  • Мнения: 795
правя  и   отделни   мини  рулца  там  ве4е  късметите  са  увити   в   аломинево  фолио  .

# 10

Общи условия

Активация на акаунт