Изтрещяване на 33

  • 8 400
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Става въпрос за 4 нямащи нищо общо една с друга мои познати жени. На около 33 години...
Всичките са се омъжили на по 20-25 години. Трите от тях - за по възрастни с по 10-12 години от тях мъже, като за мъжете това е втори брак, а за единя даже е и трети.
При всички децата вече са поотраснали - на по 10 години.
И всички до една имат любовници. За две от тях - млади несемейни момчета. При другите - семейни колеги.
Всичките споделят че им е досадно в къщи. Че мъжете им само мърморят. Не че искат да се развеждат...просто не искат секс с мъжа си в къщи или го правят с досада. Че се прибират вечер с нежелание...
Едната ми разказа - сега са ми най хубавите години, детето отрасна.... не го търпя тоя мрънкалник в къщи...
И другите разказват подобни неща.
Изтрещяват ли жените в христова възраст? Писва ли им след 10-12 години брак, особено ако са се оженили млади?
Не е ли този синдром подобен на синдрома на мъжа в средна възраст, за който толкова много се пише тук.....Синдром който е засегнал трима от мъжете на тези жени, които са се развели на по 35-40 години за да се оженят за тях....

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Хмм, и аз съм на 33, но мъжът ми е на 34 и няма друг брак. Детето ми е малко. Омъжих се преди почти 10г, връзката ни е от 15. Дали съм изтрещяла? Възможно е, но млади момчета не ме влекат все още. Не мога и да кажа, че се прибирам с нежалание вкъщи, т.е. аз съм си вкъщи по принцип, но това не ми е неприятно, нито ми тежи. Колкото до синдрома, нямам такива наблюдения, но пък и моите приятелки са различна категория - част от тях са неомъжени, нямат деца, или имат малки, т.е. едните си моминстват, а другите си гледат малките деца и нямат време да скучаят много-много.

# 2
  • Мнения: 562
Всички си развалят семействата, защото реално не си правят сметка и в началото мислят, че всичко ще е рози. А те са с по-възрастни мъже - нормално.
То и аз съм идеалистка, но до толкова, че искам с мъжа ми да сме си само двамата независимо, че ще имаме и проблеми. Аз съм се врекла и толкова! Защо да се вричам, ако мисля не само ей така еднократно да кръшна, ами и любовник да имам. Пак ще кажете - чувствата са си чувства, не им се диктува. И аз го мисля! Но както казват някои - сами решаваме дали ще им се отдадем. Та като сме се омъжвали, не сме ли се замисляли, че ще има трудности, но сме се врекли, за да бъдем с този човек и за да гледаме децата си заедно, да преодоляваме трудностите? Не знам ... Ако наистина не им е добре със супрузите им - да се развеждат и това е, какво правят още с тях? А ако е само моментно и нямат сериозни намерения - какво изобщо правят с любовниците си? Само за секс ли? Глупаво! А ако не е само това - подкрепа може да се получи и чисто приятелски и платонично!
Не знам, още съм много млада и вярвам в идеали, но не е ли животът по-прекрасен така? Имала съм наистина сериозни изпитания, въпреки крехката си възраст, но те не са убили мечтите ми и силно се надявам да не ги пречупят и занапред!!!

# 3
  • Мнения: 2 448
Тези двечките с младите момчета са се ориентирали добре.  Crazy
Ама много лоша дума за дами , Демби, изтрещяване.  Laughing
Търсене на разнообразия и тръпка му се вика. Като си посветиш най хубавите години на гледане на деца и мъж, особено по голям десетина годинки и наживял се, нормално е тъкмо, когато децата станат по самостоятелни , а жената е все още млада и привлекателна да се случи нещо подобно.
На драматизирай, ако не става дума за твоята жена.  Mr. Green Или това са приятелките и и се притесняваш, че ще я повлекат по пътя на неморалното надолнище?  Whistling

# 4
  • Мнения: 192
Не, слава богу моята жена не е в кюпа (или поне така си мисля Simple SmileSimple SmileSimple Smile ). Едната и е приятелка, а другите три са мои познати, като едната от тях каза точно това - сега са ми най хубавите години.... писна ми от тоя мрънкалник....
Странно защо не го е мислила за мрънкалник, когато е била на 22 а той се е развел заради нея на 38...тогава е бил пич N1 ...

# 5
  • Мнения: 6 670
Не, слава богу моята жена не е в кюпа (или поне така си мисля Simple SmileSimple SmileSimple Smile ). Едната и е приятелка, а другите три са мои познати, като едната от тях каза точно това - сега са ми най хубавите години.... писна ми от тоя мрънкалник....
Странно защо не го е мислила за мрънкалник, когато е била на 22 а той се е развел заради нея на 38...тогава е бил пич N1 ...

Ми, нормално - остарял е човекът, променил се е. Вече не е пич N1 ... а чичко.
Разнообразяват се хората, няма лошо щом им харесва.
За мен лошото е дето не искат да се прибират вкъщи. Това ми звучи най-гадно, сигурно защото за мен домът ми е най-сигурното и хубаво място на света.
Променят се хората и чувствата, пък и сега от всякъде можеш да чуеш "животът е един и много кратък, живей го!"
Аз имам само една такава позната - стар мъж, липса на достатъчно пари, сиво ежедневие и младият любовник е като светъл лъч там.

# 6
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Става въпрос за 4 нямащи нищо общо една с друга мои познати жени. На около 33 години...

Чиста случайност  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 735
Вече съм на 34 и честно като се размисля се чувствам изтрещяла,но покрай бебката.Иначе до забременяването ми на 32 не съм чувствала нужда от любовник и мъжа ми хич не ми е досаден мърморко,въпреки че сме заедно от 14 год/от 7 год. сем./.Така,че разни хора,разни идеали.Не обобщавай.За мен това е прекрасна възраст,чувствам се много пълноценна,все още млада и изпълнена с енергия,която обаче е насочена към семейството ми.

# 8
  • Мнения: 473
Това не е изтрещяване, това са съвсем нормални неща. Някои жени имат нужда от силни емоции и разнообразие в леглото. Не ги съдя, нито ги смятам за луди, това че на мен не ми се занимава с любовници, а само мисля къде да пътуваме с мъжа ми в чужбина и как да си разнообразяваме заедно живота, не значи че и на другите жени им харесва. Всеки си има хоби! Laughing

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре са се ориентирали. Задръстените като мен само се ядосват с мрънкалника Twisted Evil

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
вярно е.

# 11
  • Мнения: 2 448

Странно защо не го е мислила за мрънкалник, когато е била на 22 а той се е развел заради нея на 38...тогава е бил пич N1 ...

То и за мъжете в началото жените са малки сладки писета, ама след определен брой години се превръщат в големи огнедишащи лами.  Mr. Green Както е видно и той в случая е мислел така за предходната си жена, на фона на младото.  Wink

# 12
  • Мнения: 2 309
В повечето случаи,това са жени на заспалници... Sick

# 13
  • Мнения: 617
Това не е изтрещяване, това са съвсем нормални неща. Някои жени имат нужда от силни емоции и разнообразие в леглото. Не ги съдя, нито ги смятам за луди, това че на мен не ми се занимава с любовници, а само мисля къде да пътуваме с мъжа ми в чужбина и как да си разнообразяваме заедно живота, не значи че и на другите жени им харесва. Всеки си има хоби! Laughing
А! Тука думата ЗАЕДНО е много важна...а когато мрънкалника само си има хоби без да мисли за думата ЗАЕДНО ...стават такива случки каквито авторът е описал...независимо на колко си години.Има хора на които им трябват емоции с главно Е за да се чувстват живи.

# 14
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Добре са се ориентирали. Задръстените като мен само се ядосват с мрънкалника Twisted Evil

 newsm62 smile3501

Изтрещяване обаче си има  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт