Кърма за голямо юначе?

  • 496
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 798
Здравейте, дългокърмещи мами!
Имам въпросче...
Имам момче на 3 г. и 10 м., което кърмих до миналата година. Сега пък си имам и бебе на 20 дни. Голямото юначе ходи на детска градина и все влачи едни сополи и кашлица и днес се замислих дали да не му давам кърма. Чудя се дали ще повлияе на имунитета му и какво количество изобщо може да окаже влияние на толкова голямо момче.
Още при изписването от болницата минахме през фазата да иска да опита от "млякото на мама", но явно не остана очарован и въобще не съм сигурна дали ще иска да пие с лъжичка, например. Затова се и чудя - да опитвам ли изобщо?

# 1
  • Мнения: 9 466
Ами сега доста мами дават на децата си коластра-това е на Аква сорс /а сигурно има и на др. фирми/-коластра от крави.
При положение, че ти имаш кърма-давай смело Peace Няма как да му навредиш, а според мен дори минимално количество би било добре за имунитета му Peace
Ако не иска да я пие в чист вид-смеси я със сок Wink

# 2
  • Мнения: 3 161
На твое място просто бих спряла голямото дете от детска, докато минат вирусите и бебето порастне малко. И да, можеш да даваш изцедена кърма с лъжичка/чашка, ще подпомогнеш имунитета; ама няма да спреш напълно болестите.

Общи условия

Активация на акаунт