Доц. Николов, Майчин дом

  • 7 418
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Привет на всички! Вече съм в деветия месец, раждането наближава. Цялата бременност ми следеше доц. Николов и доста солено ни излезе на джоба. И сега като го питам за цената на ангажирано раждане при него, отговорите му са много уклончиви. Моля всички майки, които са раждали при него или имат някаква информация за "тарифата" му да пишат.

# 1
  • Мнения: 13
Никой ли не може да ми даде някаква информация? newsm78 Хайде майчета пишете newsm12

# 2
  • Мнения: 23
Аз въобще не бих раждала в МД. Ходих там до доц. Налбански и ми беше казал като цена - 500 лв. за болницата и 500 лв. за него/ които не минават през касата на болницата/. Там всеки си влиза и излиза като у дома си. Аз влезнах в родилното без никой да ме пита каква съм и какво правя там. Да не говориме, че не се обръща никакво внимание на жените, които са родили вече. Но това, разбира се си е лично мое виждане, затова и не раждах там. Успех Ви пожелавам!

# 3
  • София
  • Мнения: 374
Аз също смятам да раждам при доц. Николов, но бременността ми я води друг доктор. Засега съм ходила само веднъж при него, каза ми, че се ангажира с раждането ми, зададе ми един куп въпроси относно изследвания и т.н., но отказа да говорим подробно за раждането под предлог, че е доста рано все още (в 7-мия месец съм).  Записа ми час за следващ преглед средата на януари и каза, че тогава ще говорим по подробно.
Отзивите ми за него за много добри, но и мен ме притеснява тази неизвестност. Въпреки че бях доста настоятелна - той отказа да говорим за раждането от сега.

Надявам се ако имаш нова информация да споделиш   bouquet

# 4
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Момичета и аз се интересувам също. Препоръчаха ми доц. Николов, но досега не съм го и чувала. Разбрах, че е шеф на родилна зала и се грижи добре за тези, на които следи бременността.
Моля ви, когато имате повече информация да я споделите. Ако трябва и на лични.
Благодаря предварително  bouquet

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ех, никой нищо ли не казва по въпроса........
Аз раждах 2 пъти при доц. Николов - много съм доволна! Peace
Има си тарифа, разбира се. Но... много трудно си казва цената, не знам защо.
Втория път ми беше по-лесно - просто попитах: Преди 3 г. ви ангажирах за раждането. Платихме ....евро. Сега колко ще ни струва да ви ангажираме пак? И... така...
Ако някога се навия за трето дете  Wink пак при него ще родя, живот и здраве де!  Peace

Авторката вероятно вече е родила и ще може да се включи с актуална информация!
Защото аз раждах през април 2008, а от тогава вероятно нещата са се променили и сумата, която платих няма да е актуална......
Лека бременост, момичета!  Hug И здрави бебчета на финала!  Hug

# 6
  • Мнения: 18
Да се включа и аз.Авторката на темата вече сигурно е родила,дано да гушка едно прекрасно бебе.Ако доц.Николов се е погрижил за нея съм сигурна , че е така.И двете си деца съм родила с негова помощ ,той е следял и бременностите.Мога да кажа ,че благодарение на неговите знания и умения дължа появата на единият ми син.Ако някой се интересува за заплащането нека ми пише на лични.
Родих ноември 2008 г. ,така че информацията ми е от тогава

# 7
Темата е стара, но мъглата около тарифата на доц. Николов продължава. Аз съм се насочила да раждам при него. Засега нищо не говори за пари. В тази връзка бих се поинтересувала от опита на други жени. Намирам за напълно излишно, глупаво и безсмислено уклончивото поведение на пациентите относно плащането на ръка на лекарите. Нали за това всички и споделяме за да си помогнем в една не особено хуманна за пациента обстановка? Какво означава да ми пише на лични? Нима ние ги събираме тия пари под масата?
И едно уточнение: парите за избор на екип от 500 лв отиват директно за лекаря, който трябва да ги разпредели между себе и акушери, сестри и прочее. Обикновено ги взима той. Болницата взима от клинична пътека.... нали затова ги въведоха, за да стане легално всичко. А сега заради нашето собствено овчедушие нещата пак излизат от релси...в крайна сметка ние ги правим такива лекарите...както и да е. Ако някой реши да споедли, ще съм щастлива.

# 8
  • Мнения: 2
Привет на всички. И аз мислех да раждам при др. Николов, но след два прегледа от по 10-15 мин. и 100 лева, дадени на ръка за прегледите без касова бележка, без нищо, при положение че използва базата на болницата (Майчин дом), мисля да се откажа от услугите му. Още повече исках да го попитам много неща за раждането, но той ме отряза и каза елата пак другата седмица и ще говорим. Всеки да преценява сам.

# 9
  • Мнения: 204
Привет на всички. И аз мислех да раждам при др. Николов, но след два прегледа от по 10-15 мин. и 100 лева, дадени на ръка за прегледите без касова бележка, без нищо, при положение че използва базата на болницата (Майчин дом), мисля да се откажа от услугите му. Още повече исках да го попитам много неща за раждането, но той ме отряза и каза елата пак другата седмица и ще говорим. Всеки да преценява сам.

Аз сега се следя при него. Вече в 9 месец, защото откриха на бебето киста в корема. За раждане се надявам днес да поговорим и ще кажа какво ми иска на мен. Парите на ръка му го давам,защото не ми се чака на регистрация. Иначе винаги дават касови бележки. Това е просто абсурдно, което казвате.

Общи условия

Активация на акаунт