Стана ми много болно

  • 5 757
  • 58
  •   1
Отговори
Да Ви се оплача, тази вечер мъжът ми се прибра от работа и каза, че е хапнал. На въпросът ми какво е хапнал отговори "не ме занимавай с глупости", изпуши една цигара и седна пред телевизора. А на мен ми е едно гадно, толкова ли е трудно да каже "хапнах да речем пица", та така не знам къде е проблема, ама ми се доплака.

# 1
  • Мнения: 3 376
Сигурно си бременна.
От хормоните е,ще мине.

# 2
  • Мнения: 2 563
Да Ви се оплача, тази вечер мъжът ми се прибра от работа и каза, че е хапнал. На въпросът ми какво е хапнал отговори "не ме занимавай с глупости", изпуши една цигара и седна пред телевизора. А на мен ми е едно гадно, толкова ли е трудно да каже "хапнах да речем пица", та така не знам къде е проблема, ама ми се доплака.

И с право ти е гадно. Имаш търтей у дома, не мъж.

Ако мъжът ми  отговори с "не ме занимавай с глупости" на какъвто и да е мой въпрос, дупе да му е яко.

# 3
  • Мнения: 340
Ако мъжът ми  отговори с "не ме занимавай с глупости" на какъвто и да е мой въпрос, дупе да му е яко.

Мдаа, и аз така.

Бих му казала много твърдо, че такова неуважение няма да търпя.

# 4
  • Мнения: 1 447
Може просто човека да не е бил в настроение и затова така да е отговорил,въпреки,че това не е оправдание за такова отношение.

# 5
  • Мнения: 3 675
Не разбирам какъв е проблема тук, може би просто човека не е бил в настроение и нещо кисел.Ако се вързвам на номерата на моя мъж всеки път, когато е в такова настроение трябваше вече да съм на успокоителни.Всеки път когато го питам нещо и не е на кеф, ми отговаря по същия начин като авторката, а аз го пращам да върви на майната си респективно и го оставям на гледа телевизия.

# 6
  • Мнения: 562
Моят не би ми казал "не ме занимавай с глупости", а ако все пак ми каже така, аз също ще се почувстам гадно и ще му разясня, че се е държал тъпо. Права си да ти е гадно. Все пак може да е имал тежък ден, което не го оправдава, разбира се да ти говори така. Ще се оправите!  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 556
Аз не бих обърнала много внимание на подобен разговор, самата аз ако не съм в настроение, давам доста кофти отговори на най-обикновени въпроси, така че...

# 8
  • Мнения: 2 657
Аз не бих обърнала много внимание на подобен разговор, самата аз ако не съм в настроение, давам доста кофти отговори на най-обикновени въпроси, така че...

подкрепям Peace

# 9
  • Мнения: 543
Ако мъжът ми  отговори с "не ме занимавай с глупости" на какъвто и да е мой въпрос, дупе да му е яко.

Мдаа, и аз така.

Бих му казала много твърдо, че такова неуважение няма да търпя.

Затова предполагам сте си избрали мъже, които не отговарят така.

Такъв отговор може да е рязък, но чак пък неуважение? Мъжът вече е казал, че е хапнал и да му е крайно досадно да обяснява какво е било, защото просто няма значение за него.
Такт при задаването на въпроси и осмисляне на ситуацията никога не са излишни.

# 10
  • Мнения: X
Хахах, сещам се как навремето баба ми всеки път след като се приберем от гости питаше: "Какво ви гостиха?". Тя беше голяма кулинарка и просто не можеше да не попита какво се е плюскало. На нас естествено също ни звучеше ужасно глупаво този въпрос. Laughing

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 09:33 от Анонимен

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Да Ви се оплача, тази вечер мъжът ми се прибра от работа и каза, че е хапнал. На въпросът ми какво е хапнал отговори "не ме занимавай с глупости", изпуши една цигара и седна пред телевизора. А на мен ми е едно гадно, толкова ли е трудно да каже "хапнах да речем пица", та така не знам къде е проблема, ама ми се доплака.

И с право ти е гадно. Имаш търтей у дома, не мъж.

Ако мъжът ми  отговори с "не ме занимавай с глупости" на какъвто и да е мой въпрос, дупе да му е яко.

шамари, юмруци и ритници в бъбреците, от де на къде ще и отговаря така, ха ма ха ...
след това да бъде обесен ....

# 12
  • Мнения: 2 270
Аз не бих обърнала много внимание на подобен разговор, самата аз ако не съм в настроение, давам доста кофти отговори на най-обикновени въпроси, така че...
Често ми се случва, когато съм в лошо настроение да бъда рязка с хора, които не са ми виновни . . . само, че аз бих обърнала внимание и щях да спретна едно скандалче по повод репликата . . .
Осъзнала съм горенаписаното, като грешка Embarassed

# 13
  • Мнения: 293
Аз бих отговорила подобаващо както той.Бих му натрила носа и бих се занимавала с нещо също толкова интересно за мен колкото е тв-то за него. Бих го игнорирала за да усети колко е гадно. Naughty

# 14
  • Мнения: 2 448
Вие друга работа нямате ли си, ами само се чудите от каква глупост да ви стане болно!  ooooh!
Какво значение има какво е ял, след като вече го е направил и няма да ме занимава да му слагам масата в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт