За запушен нос и бронхит

  • 2 545
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 908
Здравейте!
Искам да питам какво мога да дам на детето,което пие вече втори антибиотик,но запушеният нос и хрема не минават,сополите продължават да се стичат назад и правят заден ринит,на ренген си имаме двустранен перибронхит,заради който почнахме антибиотиците,но до сега кашлицата не минава,само отслабна.Искам да спра антибиотиците,които явно не помагат,въпреки,че лекарите искат да ми изпишат трети поред  ooooh! и да давам нещо хомеопатично,което да помогне-в нашият град имаме само една хомеопатка,която е боаронка и ходейки при нея не останах особено доволна,нямаме друг.
за капките за нос с клеева тинктура с физиологичен разтвор вече знам-капя ги,давам и тинктура в млякото за пиене сутрин..но късно разбрах,за сега носа не пресъхва,а е все запушен.
Благодаря за отговорите ви,ако пък никой не се наема да ми помогне със съвети,ще търся хомеопати в други градове,въпреки,че физически в  момента не ми е посилно....

# 1
  • Мнения: 627
Мила Супер Мама, не мога да те съветвам друго, освен да потърсиш добър хомеопат, класически. И сред тях има добри и не дотам добри лекари, както и при всички други професии...
Не се отказвай от хомеопатията, а само от хомеопата.
Антибиотика не лекува заболяването, а потиска симптомите. Освен това има странични действия, които лекуваш с друга химия, която също има странични действия и така...
Не мога да ти кажа - дай на детето еди кое си лекарство, например Пулсатила, защото то може да не е подходящо за детето ти, макар да е подходящо за моето. Хората сме различни. Хомеопата, ако е добър, ще проведе интервю, в което ще си кажеш и "майчиното мляко" и едва след това ще определи как да лекува детето.
Успех, мила, дано да оздравее по-бързо детенцето.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт