Багаж за аборт - спешен съвет!

  • 6 954
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте, мили потребителки! Надявам се не повтарям темата, но не видях такава, а и имам спешен въпрос, на който се надявам да ми отговорите бързо.
Преди няколко дни гинекологът ми потвърди бременност в 5,1 седмица, но тъй като имам кървене, което не спира, е много вероятно утре сутрин след прегледа да се наложи да отида направо за аборт. Cry

Въпросът ми е какъв багаж е необходим да си взема, какво трябва да си нося за аборта?
Моля ви, спешно е, защото утре ще се случи може би най-тъжното нещо в моя живот. Cry Cry Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
ама какъв аборт,стига мисли глупости.Та в 5-та седмица почти нищо не се вижда ,едвали в този ранен срок,някой ще ти прави аборт.Щом имаш кървене,по-добре да ти изпишат някой прогестеронов препарат за задържане.Ако пък кървенето е силно,то сигурно ще се изчистиш от самосебе си.
Дано все пак всичко се оправи! Praynig
Ако пък се наложи кюртаж,то освен за дамски превръзки,за друго не се сещам.

# 2
angels_zg, доверявам се на гинеколога, който ме следи. Пия лекарства за задържане, но има и други усложнения, просто не съм ги споменала.
Вярвам, че щом доки е преценил, че трябва да ме изчисти, то е прав. Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
разбира се ,че трябва да си слушаш лекаря.Дано все пак бременността да се развива и да завърши успешно! PraynigИмам приятелка с кървене до 14-та г.с.,която вече има детенце.
Ако пък се наложи аборт,то дано мине безпроблемно и да успееш да го преодолееш ! Hug
За багажа - зависи ,колко дни ще си в болница и къде.Ако си за няколко дни и в МД София,то ще ти трябват и всякакви тоалетни принадлежности и прибори за хранене - дори чаша.
Ако си за един ден - само превръзки.
Стискам палци! Praynig

# 4
  • Мнения: 493
 Praynigдано не се стигне до аборт мила

# 5
  • Мнения: 1 163
 Обречена:Искам да ти кажа,че два пъти забременявам и в 5-6г.с. прокървявах за няколко дни,след което го изхвърлях бебето.И слава богу успявах да се изчистя без да се налага аборт,тъй че newsm17 за теб,дано всичко мине без проблеми и успееш да задърбиш бебо.
УСПЕХ Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 3 016
Мисли позитивно! Успех !Дано имаш късмет  и не се стига до аборт.

# 7
Благодаря ви за подкрепата... толкова много! cry

# 8
  • Мнения: 298
Мила  Hug те силно и съжалявам,че и ти ще изпиташ тая болка.


# 9
  • Мнения: 64
Бъди силна  Hugте

# 10
Много сте мили Hug .

Днес при прегледа доки потвърди, че плодът е мъртъв cry  cry  cry  и го премахна оперативно. Много ми е тъжно, макар да се опитвам да бъда силна и главното - да бъда опора на съпруга ми, защото той го преживява доста по-тежко. Много искахме това дете. cry Надявам се на все по-малко жени да се налага да преживяват такава загуба, защото след това остава огромна празнота. cry

# 11
  • Мнения: 1 369
Мила,  Hug Hug Hug

Моля се скоро да забременееш отново и да гушнете своята рожба! Съжалявам...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Не се предвай  Hug. Знам колко е тежко, но се надявам да сбъднеш мечтата си колкото може по скоро.

# 13
# 14
  • Мнения: 3 621
Обречена  Hug Hug Hug от сърце ти пожелавам бързо физическо възстановяване и когато се почувстваш готова , нова и успешна бременност

Общи условия

Активация на акаунт