Трайно изправяне

  • 1 302
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Косата ми е чуплива,но сам решила да пробвам с трайно изправяне някои правил ли си е,колко време издържа косата,уврежда ли се косата по-някакъв начин?!

# 1
  • Мнения: 352
Моята приятелка се изправи трайно,изглеждаше невероятно.Според нея,косата и била добре,не е изтощена не се налага голямо рязане.Изчаках да минат 6 месеца,тя отиде да си прави втора процедура пак беше много доволна.
 Реших да заведа и свекърва ми,тъй като беше като кошница в главата и цял живот си е мечтала за права коса.Нейната не се изправи перфектно,наложи се много да я подстриже/изгорели краища/ и вече 1 година е с странна прическа.в корените е чуплива а надолу права!
Консултирай се с фризьора си първо!

# 2
Може ли да обясните по подробно за тази процедура?!  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 745
И аз се интересувам!
Колко стурва процедурата?
Как точно се прави?
На мен ми се чупи само долу ,по краищата!
Писна ми след всяко къпане да се изправям! ooooh!

# 4
  • Мнения: 2
Хайде маски казвайте  който има впечатления за трайното изправяне,писна ми от преси и сешоари!

# 5
  • Мнения: 315
и на мен ми писна от тях ,пишете каква е процедурата

# 6
  • Мнения: 352
Трайното изправяне е на принципа на къдренето,косата пак се подлага на химична обработка,изгаря малко,сваля ти поне един тон от боята и не се знае точно колко ще се изправи.Това са си изцяло мой размисли.Не съм присъствала на процедурата,но разбрах ,че трае около час.Измиват те ,изсушават  те и забравяш за пресата поне 6 месеца.Цените не знам как са ,на свеки и взеха 60 лв.миналата година.

# 7
  • Мнения: 743
Да се включа с едно мнение не съвсем по темата, но пак се касае за изправяне на косата. Намерих си начин да ми е права и с обем след всяко къпане без преса. Така или иначе си суша косата, реша я още мокра обърната надолу, след това с кръгла четка и сушоар започвам да я суша. Нищо особено, просто я реша като с гребен. Като я изсуша и я обърна - ефекта е страхотен, хем има обем, хем е изправена и лъскава. Слагам малко кристали на пръстите, разтърквам ги хубаво и прокарвам в косата от средата надолу. Запазва се така 2 дни, като се има предвид, че след ходене на фризьор на следващият ден няма и помен от прическа. Ако фиксирам с лак, ще е по-трайна.

# 8
  • Мнения: 1 745
Силваната,благодаря ти за инфото! Hug
Ще питам фризьорката ми като ходя! Peace
didika,ще го пробвам това! Peace Hug

# 9
  • Мнения: 30
а колко често се прави това изправяне-аз видях нещо на всеки 6 месеца... и в периода м/у двете изправяния как изглежда косата-права и в корените къдрава? ще следя темата и се надявам някой,който го е прилагал на себе си този метод да сподели...и на мен ми е писнало да изправям (макар,че вече съм толкова свикнала,че...)

# 10
  • гр. софия
  • Мнения: 190
о това е чудесно. интересувам се и аз, но споделете къде се прави. Hug

# 11
  • Мнения: 352
mts69,правят го почти във всички салони,попитай и във твоя.
Porsche,aко косата ти е къдрава  като на негър най вероятно ще е така както предполагаш!Мисля ,че ако е само чуплива няма да се налага толкова често трайно изправяне.

# 12
  • Мнения: 30
Силваната, не е чак толкова къдрава (като на чернокожите ... макар и да ми се иска  Confused) но все пак е доста начупена.имам 2 избора-да я изправям или да я къдря.къдренето не ми се получава (макар и да ми върви страшно много) и затова съм се специализирала в изправянето,но малко или много и то ми омръзна...

Общи условия

Активация на акаунт