А защо е така?

  • 2 259
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Добро утро на всички съботни ранобудници.Значи не бих казала,че имам проблем,но да ви запитам нещо.
Снощи излизах по женски с няколко приятелки-беше страхотно,изкарахме си чудно.Прибрах се в 4 сутринта.Мъжът ми естествено нямаше нищо против.Не ми е правил забележки или физиономии нито когато излязох и трябваше той да се грижи за детето нито когато се прибрах сутринта,а той горкия ме чакаше буден.Но аз все пак се чувствам зле много зле.Не знам дали изпитвам вина че съм излязла без него и ми е било толкова весело или защото съм болен мозък.Та въпроса ми е вие имали ли сте подобно изживяване-да се чувстваш виновен и зле без причина.Ако да моля ви споделете ако не моля ви разберете ме и ми дайте съвет как да се оттърва от това безпричинно и глупаво чувство на вина.  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 432
Никакво чувство за вина не изпитвам.  Оставям ги заспали, и ги заварвам заспали  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 196
Никакво чувство за вина не изпитвам.  Оставям ги заспали, и ги заварвам заспали  Mr. Green

 JoyКажи ми как го правиш baby_neutral?

# 3
  • Мнения: 1 896
Та въпроса ми е вие имали ли сте подобно изживяване-да се чувстваш виновен и зле без причина.
Не.


... дайте съвет как да се оттърва от това безпричинно и глупаво чувство на вина.  bouquet
Ами първо спри да се чувстваш виновна, след като сама знаеш, че е "глупаво и безпричинно" и ако имаш желание  върни жеста на съпруга си и направи същото за него.
П.П. Не е нужно да го чакаш будна, докато се върне. Wink

# 4
  • Мнения: 301
Вина за такова излизане не съм изпитвала.
Първо, защото по принцип веднъж в месеца (в различни дни) и той, и аз излизаме сами с колегите си. Колегите на мъжа ми са повече мъже и те предпочитат да седнат на маса - хапване, пийване. Мойте колеги са повече жени, така че аз пък ходя повече по клубове и пиано-барове.
Освен това, не съм ги оставила с детето вкъщи немили-недраги. Имат си вечеря, приготвила съм им всичко и остава само да хапнат, да поиграят и да се приспиват.
Моя мъж винаги ме чака буден да се прибера - без значение от часа. Плюс, че звънни поне 5-6 пъти да провeри как съм и какво правя  Laughing Ревнува мъничко, ама само мъничко. Може и да понаправи някоя измъчена физиономия, че съм се правила винаги толкова хубава, като излизам без него. Минава му бързо. Даже донякъде предпочитам малко да се нацупи, че го оставям - един вид да видя, че ще му липсвам. Embarassed

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Снощи и аз избухнах /купонясвах/ ,но вина не съм почувствала.

# 6
  • Мнения: 2 237
Не изпитвам такава вина.... А повярвай ми , особено напоследък излизам редовно и се прибирам когато си поискам. Само дето на мен ми мрънкат и се сърдят, но не ми пука. Живее ми с е и точка.  Whistling  Споко, с времето ще свикнеш и това чувство ще се изпари.

# 7
  • Мнения: 1 432
Ами как го правя......Снощи мъж ми като бе6е на банкет, дали е по4увствал и милимикрон4е вина? Mr. GreenЕстествено ,4е не  Naughty Аз защо да се тормозя тогава?  Whistling
Детето ни е на 2.5 г , а аз съм излизала не пове4е от 5 пъти до сега, и както казах оставям ги заспали и двамата.
Все пак детето не е само твои ангажимент / ако мога така да се изразя/ , и ти си човек..... Peace
Пове4е вина изпитвам спрямо детето,4е не прекарва пове4е време с баща си, ама това е друга тема на разговор. Tired

# 8
  • Мнения: 2 374
И аз понякога изпитвам чувство за вина,мъжа ми вика,че не можел да заспи без мене пък като се върнах го заварих заспал като мечка зимния си сън,детето също.В крайна сметка няма нищо лошо в това да се разведриш малко сигурна съм,че и той го е правил.

# 9
  • Мнения: 196
Благодаря ви момичета за отговорите.Прави сте той също излиза без мен и се прибира рано сутрин,но не ми е казвал че се чувства зле,май се чувствам доста по-добре.Мерси Hug

# 10
  • Мнения: 2 448
Не съм чувствала вина по такъв повод , но излизанията ми откакто се роди малкия не са това, която бяха. Все се питам дали не тъжи за мен , макар че е голям, но знам, че оставя ли го с баща му и трудно заспива, чака ме до последно горкото. Но няма начин, ние нямаме баби и това би означавало никога да не излизаме, а сега се редуваме, понякога той понякога аз. Лошото е , че все по често се усещам, че не ми се излиза.  Confused

# 11
  • Мнения: 2 388
Не изпитвам чувство за вина в такива случаи. Ако се прибера и Милото случайно е буден обикновено ми поднася резен лимон, защото трудно понася изражението на лицето ми.

# 12
  • Мнения: 1 447
При условие,че няма нищо против не виждам защо трябва да чувстваш вина.
Рядко ми се случва да излизам само,но когато стане по никакъв повод не се чувствам виновна.
Напротив даже се чувствам супер.

# 13
  • Мнения: 1 284
Добро утро на всички съботни ранобудници.Значи не бих казала,че имам проблем,но да ви запитам нещо.
Снощи излизах по женски с няколко приятелки-беше страхотно,изкарахме си чудно.Прибрах се в 4 сутринта.Мъжът ми естествено нямаше нищо против.Не ми е правил забележки или физиономии нито когато излязох и трябваше той да се грижи за детето нито когато се прибрах сутринта,а той горкия ме чакаше буден.Но аз все пак се чувствам зле много зле.Не знам дали изпитвам вина че съм излязла без него и ми е било толкова весело или защото съм болен мозък.Та въпроса ми е вие имали ли сте подобно изживяване-да се чувстваш виновен и зле без причина.Ако да моля ви споделете ако не моля ви разберете ме и ми дайте съвет как да се оттърва от това безпричинно и глупаво чувство на вина.  bouquet

Ами следващия път той ще се върне сутринта и така ще сте квит Peace

# 14
  • Мнения: 2 309
Забавлявай се,защото няма да получиш медал за стоене в дОма до гъза на мъжа си Peace
И не,не се чувствам зле като излизам по женски,обичам себе си...единствано ми е гадно че не казвам лека нощ на детенцето си и не си го гушвам!

Общи условия

Активация на акаунт