На Кичури и след това боя !

  • 2 678
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
На кичури съм  искам да се боядисам ! Косата ми е светло кестенява с светли кичури но ми омръзна   newsm78
незнам каква боя да сложа. Искам да съм тъмно-кестенява или шоколад  на сигурно кичурите пак ще прозират! Ако има някой   да сподели Praynig  каква боя какъв марка.  Никога не съм си боядисвала цялата коса !

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз бях така,но ми е тъмно кестенява косата.Фризьорката ме боядисва и съм доволна.Не знам с каква марка боя работи,но не се налага често боядисване.

# 2
  • Sf
  • Мнения: 978
Едно време специално си правих кичури преди боята - косата тогава изглежда по-естествена и жизнена. Пр мен не се виждаха точно кичурите, а по-скоро имаха леко различен нюанс след боядисване.

# 3
l`oreal Recital Preferance 7.1 -Тъмно пепеляво русо- мн добър цвят за зимата! По-тъмно- но стои естествено! 1-во корените боядисваш и разнасяш на цялата коса- 30 мин Hug
                                        

8.1 Пепеляво русо- по-светло- също е много добре Mr. Green

# 4
  • Мнения: 59
След кичури много добре ми покри лореал кастинг май беше тъмно кестеняво

# 5
  • Мнения: 3 413
Само да вметна,че ако кичурите ти са сиви(ако им е правено обливка или шампоан против жълтия оттенък) каквато и боя да сложиш косата ще ти зеленее !!!

# 6
  • Мнения: 2 898
Аз бях точно така - кестенява на светли кичури. Боядисах се с лореал 8.1. Мисля, че стана добре.Кичурите се виждат, но не са бели.

# 7
  • Мнения: 2 448
Няма да прозират, аз бях на кичури години наред и се боядисах кафяво, напълно неутрално , без никакви отенъци, но с професионална боя в салон. Стана си перфектен цвят и следващите месеци вече започнах да се боядисвам сама в къщи. Изобщо не са ми избивали кичурите.

Общи условия

Активация на акаунт