ОДЗ Славейче, Варна

  • 5 712
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте мами, знаете ли какви са условията в яслата в ОДЗ Славейче в кв. Левски.
Другият ми върпос е колко мами ще записват там децата си? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 046
Моето дете беше там в яслата, сега продължи в градината, аз лично съм доволна, но питай нещо по конкретно.

# 2
  • Мнения: 9
Моето дете беше там в яслата, сега продължи в градината, аз лично съм доволна, но питай нещо по конкретно.
Благодаря за отговора, питането ми е дали се отнасят добре с децата, има ли лоши лелки, добре ли ги хранят, боледуват ли често хлапетата и т.н. След като ги изпишат от ясла директно ли ги записват в детската градина или се класират наново с другите деца. И още нещо по колко деца са в група?

# 3
  • Мнения: 1 353
.

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 18:11 от iSSev♥

# 4
  • Мнения: 1 046
Хм, за добрите и лошите, не мога да знам, аз лично бях много доволна от персонала на нашата група първа А,

За болестите, ами да боледуват, но то си зависи от имунитета на децата, моя син много време прекара в къщи, а едно от хлапетата, с което сега са заедно и в групата, почти не е боледувало.

Да независимо, че после продължи в градината, кандидатства на общи основания, но е предимство това, че е бил в яслата преди това. По доста деца са в група-25-28, но като се има предвид, че по принцип често боледуват са средно окло 18-19.

За хранененто, ами да, определено им помагат, но имай предвид, че много бързо стават самостоятелни и нямат нужда от помощ, просто добре си върши работата персонала, много неща научи от там.

Накрая имаше и тържество много мило беше.

Но адаптацията е малко бавна, по около 1-2 седмици, всеки ден по няколко часа.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Nadina, да не са ни в една група децата. Моят син е в първа а.
Аз лично съм доволна и от яслата и от градината. И двете ми деца са в тази градина, а малкият беше и на ясла там.
Болестите и адаптацията зависят по-скоро от самото дете, отколкото от персонала.
Сестрите в яслата бяха много внимателни и въпреки, че докато свикне в началото ходи почти 2 месеца до обед после си ходеше без проблеми.
Кандидатства се за място в градината, но директорката каза, че прави всичко възможно да вземе всички деца от яслата.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 132
И двете ми деца баха там и ги приеха с предимство в градината. Те бяха в 1 яслена група и се адаптираха много бързо още на 4 ден ги оставиха да спят там. Много съм доволна те са от децата които не боледуват много , Калоян е боледувал 2-3 пъти а е там от 2 години 1 и половина на ясла сега е 1 гр. Като едното е варицела. Но това с боледуването зависи от детето всички са различни, ако питаш дали водят болни деца - да водят, но е така навсякъде.

# 7
  • Мнения: 1 046
Ами не сега синът ми е първа Б група, а вие сигурно сте при Янакиева и Казакова  Peace в първа А,

а в яслата беше първа А при Валериева и Петрова( заместваше Георгиева, която напусна още в началото при постъпването му). Иначе той постъпи в яслата на 1г. и 7 месеца.

определено си водят болни децата, но ...... Whistling и да викаш и правиш забележки все тая.

# 8
ние сега в момента сме при петрова и валериева и сам адски доволна,но и в същото време много разочарована заради тоя ремонт(но няма как) и трябва да си търсим нова градина защото май месец  трябва да се местим в градина,а детето толкова много свикна да ходи на ясла.иначе като цяло цялата градина е повече от перфектна

# 9
  • Мнения: 11
Ние сме при Станчева и Димитрова. Доволна съм от отношението на персонала към децата. Таня ходи с желание и никога не плаче. От 01.09. нямахме един ден отсъствие до тази седмица - има епидемия от Варицела и сега сме си у дома. Сама се храни, опитва се да се облича без чужда помощ. Всеки ден имат различни занимателни игри. И на нас ще ни е трудно с този ремонт през лятото.

# 10
  • Мнения: 1 046
Петрова и Валериева бяха и "нашите" сестри и съм много доволна от тях, много спокойни и неконфликтни личности.

Общи условия

Активация на акаунт