Никога повече FACKELMANN!!!

  • 54 774
  • 193
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Пускам тази тема за да се оплача от продуктите им...не стига, че се водят скъпи, а са и некачествени...

Преди време си купихме  пресичка за чесън, метална, "уж" хубава, счупи се на първата скилидка. Тогава решихме, че нещо е била дефектна, а ние сме каръци.

Наскоро си купих един комлект от 2 тави, много солидно изглеждащи, от Метро.
Това няма миене бре, кисна я по няолко дена, е не става, загорялото просто не пада, трябва да се търка с телче например. Е да ама като го тръкнеш с телче и пада покритието. В резултат на това сега и двете тави са с ръждясали дъна, отвътре...мисля да ги подаря на баба ми да си засади нещо в тях...
И затова искам да ви предупредя..., а за себе си вече знам "Никога повече FACKELMANN!!!"

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 12:41 от доня КОПРИВА

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Лили, спокойно, от хормоните е LaughingАз съм много доволна от FACKELMAN.Е, тави не съм купувала от тях, но доста от продуктите им имам.Почти всяко нежно покритие ще падне като е изтъркано с тел.

# 2
  • Мнения: 30
С две ръце гласувам СРЕЩУ Fackelman ! Първа покупка, преди две години - тава. Надраска се още на първото миене / не използвам телчета/. Втора покупка - тирбушон, преса за чесън и картофобелачка . Така и нищо не отворихме с тирбушона . Едната дръжка просто се счупи. Същото стана с пресата за чесън. А с картофобелачката ако някой може да обели нещо - ще му кажа браво.  Е, оплаках се. Пък може и аз да съм карък. Незнам.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 248
Аз също мисля, че FACKELMAN са некачествени. Нашата преса издържа 6-7 месеца и се счупи, взех си цедка - ръждяса. Някой неща са им хубави, но другите са с лошо качество. За тави определено не бих взела техни.

# 4
  • Мнения: 3 641
И аз стигнах до този извод от личен опит.  Confused

# 5
  • Мнения: 3 861


  Лили, спокойно, от хормоните е LaughingАз съм много доволна от FACKELMAN.Е, тави не съм купувала от тях, но доста от продуктите им имам.Почти всяко нежно покритие ще падне като е изтъркано с тел.

Е, това не са ми единствените тави, но са единствените РЪЖДЯСАЛИ. Wink
А тел използвам при нужда за всичко

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 845
Леле, същите тави взех онзи ден от Метро, в малката вече правих пържоли с гъби, попрепекоха се, но определено се изчисти лесно и е като нова все още.
В голямата в момента пека ориз с гъби и зеленчуци, дано оцелее  и тя  Peace пък ще видим по нататък как ще е.

# 7
  • Мнения: 2 922
Имам лош опит точно с тези 2 неща на FACKELMAN - пресата за чесън и тавите от Метро  Laughing
Много бързо заминаха на боклука.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 826
Тава от тази марка си взех преди няколко години от Метро.Вечерта сложих да пека риба в нея.Като реших да извадя рибата,с нея падна и покритието.И дотам.Адски недоволна съм.

# 9
  • Мнения: 287
Аз също съм недоволна от продуктите. Купих си формички за печене /тава с формички - забравих точната дума/ и още в началото залепваха нещата, а след няколко измивания падна покритието и след това се появи ръждата. Тези дни си мислех да я изхвърля. Аз я купих от магазина на Солинген и не беше от най-евтините.
И аз си мислех, че е лош късмет, но явно не е.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 809
Аз нямам нищо, но след тази тема май няма и да имам. Laughing

# 11
  • Мнения: 4 451
Aз имам само картофобелачка. От нея съм много доволна. Като четох отзивите за другите им продукти обаче, май ще си остана само с нея. Thinking

# 12
  • Мнения: 4 358
Имам тяхна тава.Само един път пекох в нея.Същата работа като на Копривка - няма измиване и това си е.А я взех уж да пека сладки в нея Sick

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Въпросните две тави от метро и аз ги имам, опс имах  Mr. Green
Не издържаха много  newsm11

# 14
  • Мнения: 3 830
Добре че попаднах на темата, за да не взема да купя нещо от марката. Както напоследък пазарувам със замах и без да гледам много много какво взимам.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт