6-та тема многознайна за нещата от живота във Магриба и оттатък

  • 19 044
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Добре дошли в новата

6-та тема многознайна за нещата от живота във Магриба и оттатък!




http://i.pbase.com/g6/82/265582/2/72900078.cQxVRt3W.jpg

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
запис! белла,ще ти пратя след малко паролата!

# 2
  • Мнения: 232
Здравейте,мацки!
Тъкмо си казвам,че ще съм първа,ама Марси ,ме изпревари.
Белла,благодаря ти мила,ама аз я срещнах преди 11г,и имам една прекрасна щерка  bouquet
Кате,сега вече като имаш нет,ще чакаме повечко разкази Grinning
Дала,хайде,бе жена,чакам и твоя разказ! Laughing

# 3
  • Мнения: 59
Запис и от мен Simple Smile

Наина,много щастие ти пожелавам и да ти е жива и здрава дъщеричката .

Марси ,ще чакам   bouquet

# 4
  • Мнения: 323
privet zapisvam se i az

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Виж си емайла, белла! в публи4ния албум сложих една снимка на пустинната полиция, хихих с камилите, много бързо ще ги стигнат  криминалите!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 771
 Hug Привет и от мен
свободна и щастлива от работа и учене  Party Вече ще имам повечко време за мързел и да се ровичкам из нета и да чета и пиша тук.
Кате, можеш книга да напишеш с твоите разкази. Много е интересно, но определено не бих искала да го изпитам, струва ми се малко прекалено. Аз не съм от най-търпеливите и сигурно ще вдигна патардия  Rolling Eyes не знам дали обаче това ще помогне.
Онзи ден моят момък ми разправяше, че "хората, които се обичат не си викат, а се опитват да оправят проблемите като си говорят", май намекваше, че много крякам  Whistling ooooh!
Тъй, тъй Марси, тези на камилите наистина ли са ченгета  Rolling Eyes добре изглеждат хората, ама малко неефективни ми се виждат, освен ако камилите не наплюят някой крадец, не знам друго дали ще могат да направят

# 7
  • Мнения: 3 804
да се запиша и аз
здравейте на вси4ки Hug

катя много сте хубави

светле а бебо къде е  и този път успяхте ли със светлите о4и newsm78,поздрави децата  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 110
Здравейте, приемате ли гости? Simple Smile Чета ви редовно, но сега чак се регистрирах. Ще се радвам да стана част от приятния разговор   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 804
добре дошла АЛБА-каква ти е връзката с Мъгреба  Hug  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 3 771
  bouquet Добре дошла Алба
Кажи нещо повече за себе си

# 11
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Е Далче вече ме знаеш Grinning
Бибиткай ако ме мернеш Hug
Катееее ти сигурна ли си. че не си сестричката на Шехерезада Grinning
Ама да знаеш от нея по увлекателно разказваш Hug
Невенче, относно Египетския Васко-Той Душата си е египтянин. Та значи преди много, много години дядо му е започнал работа със нашето Параходство и покрай нашите български моряци научил бългаския и то много добре. Този свой бизнес и знанието на Българсти език той предава на синат си и на внукат си. Васко са го кръстили нашите момчета. Така се казва и фирмата им, това име за обръщение са приели неговите наследници. Това име му е дадено от уважение за честната му работа от нашите момчета. А те и досега предпочитат да работят със неговата агентийска фирма.4естен и  възпитан човек. Та това е общо взето за Васко. Като се прибере Батко ще го питам още неща за Васко Simple Smile
А сетих сеее още нещо за Младия Васко и се хиля сега самичка Joy Та значи началото на лятото моичкия пак при Васко във Алекс и Ваското му дава една голяма торба пълна със чай Каракаде и казва- Captain вземи да пиеш от този чай ама по повечко, че да е доволна булката да не я разочароваш. Демек афродизиак Laughing Аз бях го чула това като бях във Египет от един гид-каза, че не е шега и май не е щтом Васко го казва и той. Рускините се избиваха да го купуват. А аз стоях и гледах и им се дивях Laughing  Но знам, че египетстото каракаде е най-доброто като качество! Ами фрашкано е със витамин С.

# 12
  • Мнения: 610
Привет и от мен  wavey

Разгледах и аз снимките от албумчето  Simple Smile

Мароканско Кате  очаквам с нетърпение следващите ти разкази , вълнувам се заедно с теб  Hug Hug много сте хубави в нощен Агадир , а свекърва ти ми изглежда добра жена, но ти си знаеш.... Thinking  хареса ми и хената ти  Flutter  спомних си когато за пръв път влезе в темата и разказваше как мъжа ти , ти рисувал цветчета на ръцете и краката  Simple Smile

Мента  права си за Свеар, наистина излъчва светлина !

Свеар една голяма  Hug  за теб и твоите красиви дечица , ти си нашата мама героиня   bouquet

Мента много нежна и чаровна си ти  Flutter  разгледах някои от твоите албуми , прекрасна булка си била   bouquet а с червените обувки направо ме изкефи  newsm74

Беше ми много приятно да разгледам отново снимките на - Марси, Рали, Деси,Дала и Белбей   Hug  Все хубави и мили жени и приятни събеседнички   bouquet

С Мароканското Кате, Марси и Рали  сме се виждали  Simple Smile и съм с много хубави спомени от нашите срещи !

С Дала есента не успях да се видя в любимия ни Пловдив, но се надявам един ден да се срещнем  Wink
Дала благодаря ти за пожеланията  Heart Eyes дано имаме възможноста да си направим едно пътешествие до Мароко .

Шакира симпатично семейство сте вие , а малката Лина е такъв бонбон  Heart Eyes
Лина и ти си симпатяга   bouquet

Жълто момиче много лъчезарна и сладка си ти   bouquet  Приличаш на една моя приятелка  Simple Smile

Сега отивам да сложа и няколко наши снимки да ни видите .

# 13
  • Мнения: 100
Записче и от мен, честита нова темичка!   bouquet



Eдна снимчица на мароканска сватба, попадна ми от интернет... Харесва ми - момичето май не е мароканка, а свеки май не е много доволна...  Joy

Kате
, хубави снимки и мерси за тези с хената - много е хубава и много ти отива (ами нали приличаш на мароканка  Mr. Green )
Най - ми харесваш на плажа с черните одежди, много са красиви...
С нетърпение очаквам следващия ти разказ, както и тези на Далка.   bouquet

Делта, предполагам египетското каркаде няма нищо общо с това, което се продава в България. Аз не харесвам нашенското. На мен пък един гид ми разказа за парфюм - казва се "Сер ал Сахра" или тайна на пустинята. Бил афродизиак - като се напръскаш - ставаш неустоим за срещуположния пол, имало го и в мъжи, и в дамски вариант. Било микс от парфюми, и местните хора много-много не знаели за него - бил атракция за туристите - рускините и там се избивали да купуват (освен каркаде  Laughing )

 txtloves

Близнаците, писали сме едновременно - гушки и за теб и малките сладури  Hug Hug Hug 
Как сте вие, подготвяте ли се за Коледните празници?? Купи ли подаръци на дребитата??  Party

# 14
  • Мнения: 110
Dtti, Yellow girl     bouquet  благодаря за топлото посрещане.
Живея и работя в Италия, тук срещнах и приятеля си, с когото сме заедно вече 6-та година. Не съм омъжена и деца все още нямам. Сутрин с кафето чета форума (заедно с вестниците от Бг), сблъсквам се с интересни гледни точки, съдби, преживявания. Намирам много от отговорите, които търсех дълго, което всъщност бе и причината преди доста време да започна да влизам тук. Малко ми е странно сега....от другата страна, след като съм ви чела само, но...ще наваксам бързо, надявам се.
Ако искате нещо конкретно да знаете-питайте спокойно.
P.S. От отбора на Дала съм  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт