Бьлгарската опера беше в Толедо

  • 949
  • 16
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моми4ета ,не е за вярване ,бяха тук Hug,в4ера Hug им беше концерта.Велики са.
Признавам си ,4е аз не си падам по операта Embarassed(изобЩо9 ,но тези хора ми взеха душата Hug.Не зная дали беше ,заЩото бяха бьлгари или заЩото мястото ,кьдето беше концерта е страхотно(на открито беше ),но беше супер.
Вси4ки места бяха заети.Даже след това ,понеже един мой приятел се окажа ,4е е между "отговаряЩите за реда" разбрахме ,4е е имало мноооооого правостояЩи най- отзад.Ние като отидохме ве4е по4ти вси4ки билети бяха купени и ни дадоха за 3 ред от зад на пред ,но нали сме с врьзки Wink Sunglasses Laughing и седнахме на 3 от пред.Операта беШе АИДА.4естно ви казвам не знаех ,4е са толкова добри тези хора Embarassed,какво добри ВЕЛИКИ са.
През антракта си говорихме с една жена ,която свиреше на неЩо,но аз толкова развьлнува даже не успях да видя ,на какво Embarassed.4удесни хора и как ни се зарадваха Hug......
Като свьрши операта пак си говорихме с някои от жените (от музикантките) и казаха ,4е представление В МАЛАГА няма да има(тьй като Щях да го пусна ,като информация ,за мамите в тази 4аст на Испания) ,но казаха ,4е сега отиват вьв Валенсия.Мамииииииииии от Валенсия,не пропускайте вьзможността да отидете да се насладите на бьлгарският талант.Билета не е скьп,струва 15 евро и може да си го вземете от банка предварително и така вероятността да сте по напред е мнооого по голяма.
Искам оба4е да ви изкажа вьзмуЩението си #Cussing out,нямаше бьлгари измежду публиката Cry.СреЩнахме само една жена............а тук е пьлно сьс сьнародници....жалко...,но те губят.Не знаят просто какво изпуснаха.

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Завиждам ти и се радвам, че си преживяла нещо хубаво Flutter

# 2
  • Мнения: 1 854
Така развьлнувано все още зву4иш smile3503 4е направо и мен зарази и е страхотно 4е си имала такова преживяване и неотразими мигове!!!
Аз да си призная без бой не сьм ходила още тук на опера,но ако знам 4е някьде има бьлгарско у4астие-бих отишла,а ако е оперета или театрална постановка-сьм там сьс сигурност!!!
А как осьществи контакта с бьлгарските творци?Ти и компанията ти ли отидохте да се запознаете с тях?А те как реагираха като 4уха бьлгарска ре4?

# 3
  • Мнения: 2 825
Вал, завиждам ти, а и като гледам с какъв ентусиазъм си описала всичко, още повече ти завиждам Wink
А това за сънародниците, защо се очудваш... ние ходихме на русенската опера, представлението беше на Майорка (тогава там живеех) и бяхме 7 българина, а там по неофициални дани има около 30 000 и то основно русенци от региона. Повечето от тези на които предложихме да дойдат, веднага обърнаха еврото в бири и се отказаха  Sad , а палщаха по висок вход за дискотеката в петък Confused Confused Confused въпрос на разбиране ...

# 4
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Така развьлнувано все още зву4иш smile3503 4е направо и мен зарази и е страхотно 4е си имала такова преживяване и неотразими мигове!!!
Аз да си призная без бой не сьм ходила още тук на опера,но ако знам 4е някьде има бьлгарско у4астие-бих отишла,а ако е оперета или театрална постановка-сьм там сьс сигурност!!!
А как осьществи контакта с бьлгарските творци?Ти и компанията ти ли отидохте да се запознаете с тях?А те как реагираха като 4уха бьлгарска ре4?

Театрална постановка е Wink.
Как осьЩествих контакта ли?Музикантите бяха долу пред публиката и на антракта и след като свьрши можеше спокпйно да се говори с тях.Аз бях сьс сестра ми и две4ките срам не срам се опьтихме при тях ,заЩото аз бях толкова развьлнувана ,4е не можех да не им кажа ,колко са велики Embarassed.
Те ни се зарадваха много.Даже едната жена ,като ,4е ли видя в нас нейните деца ,заЩото тя има син в Бенидорм(град в Испания).
Няколко дни преди това бяха среЩнали на сестра ми ськвартирантите на улицата и те самите ги бяха спряли много радостни да 4уят бьлгарска ре4.Понеже тогава моето дете е било с тях много са му се радвали(да се похваля Laughing)
След това бяха среЩнали оЩе ведньж едната от ськвартирантките на сестра ми и отново с много ентусиазьм я бяха заговорили.

# 5
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, завиждам ти, а и като гледам с какъв ентусиазъм си описала всичко, още повече ти завиждам Wink
А това за сънародниците, защо се очудваш... ние ходихме на русенската опера, представлението беше на Майорка (тогава там живеех) и бяхме 7 българина, а там по неофициални дани има около 30 000 и то основно русенци от региона. Повечето от тези на които предложихме да дойдат, веднага обърнаха еврото в бири и се отказаха  Sad , а палщаха по висок вход за дискотеката в петък Confused Confused Confused въпрос на разбиране ...
Î на нас ни се слу4и сьЩото тук,като казахме на един познат ,4е Ще ходим на бьлгаската опера и ако иска да дойде с нас ,той веднага сметна(уж на шега) ,колко бири му били това #2gunfire Shocked.Така и не дойде де.Било му много скьпо.А ина4е сьЩата ве4ер(тоест в4ера през ноЩа) е похар4ил 3 пьти пове4е в дискотеката Sad

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Валка,как ентусиазирано си го написала,накара ме да ти завидя  ( благородно,разбира се  Wink  ) оЩе пове4е.
А за "липсата" на сънародници сред публиката:заЩо ли не се у4удвам  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 4 244
Вал, от кой град беше операта?
Защото не всички поддържат в репертоара си АИДА

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, от кой град беше операта?
Защото не всички поддържат в репертоара си АИДА
Дьржавната опера на Бьлгария бяха

# 9
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
О, предполагам е било страхотно преживяване. Flutter МНого обичам концерти на открито в топлите летни нощи.

# 10
  • Мнения: 4 244
Вал, от кой град беше операта?
Защото не всички поддържат в репертоара си АИДА
Дьржавната опера на Бьлгария бяха
Хихихи такъв тъпизъм не бях чувала
В България всички опреи са държавни - това испанско определение ли беше newsm78
Мисълта ми беше от кой град
Щото ако е била от София щеше да се води Софийска национална опера

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, от кой град беше операта?
Защото не всички поддържат в репертоара си АИДА
Дьржавната опера на Бьлгария бяха
Хихихи такъв тъпизъм не бях чувала
В България всички опреи са държавни - това испанско определение ли беше newsm78
Мисълта ми беше от кой град
Щото ако е била от София щеше да се води Софийска национална опера
"Opera de estado de Bulgaria",това пишеше на постерите,което озна4ава то4но това.Както казах ве4е ,аз никога не сьм харесвала такьв стил музика ,но 4ак пьк тьпизьм Crossing Arms...

# 12
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Не зная от кой град са Crossing Arms,когато говорих с тях ,това беше последното неЩо ,което за което бих се сетила да ги попитам.
Но след като с огромни букви пишеше "OPERA DEL ESTADO"...........

# 13
  • Мнения: 4 244
Значи според моя испански това е била Националната софийска Опера
Ти пък сега - не се сърди, няма откъде да знаеш кое как се нарича
Аз затова и питах де!
Не съм искала да ти разваля удоволствието - за което се извинявам! Hug  Heart Eyes
А и питах, щото и Старозагорската опера имат в афиша си АИДА и то точно за представление на открито - изпълняват я в римските разкопки в близост до самата сграда на Операта

# 14
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Значи според моя испански това е била Националната софийска Опера
Ти пък сега - не се сърди, няма откъде да знаеш кое как се нарича
Аз затова и питах де!
Не съм искала да ти разваля удоволствието - за което се извинявам! Hug  Heart Eyes
А и питах, щото и Старозагорската опера имат в афиша си АИДА и то точно за представление на открито - изпълняват я в римските разкопки в близост до самата сграда на Операта

Хайде не се сьрдя WinkОба4е ми стана гадно Confused
Ами тези сигурно са били Националната софийска опера(в афиша не пишеше Embarassed)
 Hugдьлжиш ми едно кафе сега Wink

Общи условия

Активация на акаунт