Тънка лигавица

  • 3 380
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Момичета помогнете! Как се лекува тънка лигавица? Някоя от вас имала ли е такова нещо и как се е преборила с това? Благодаря  bouquet предварително за отговорите, ще са ми от полза.

# 1
  • Мнения: 576
Здравей !!!

Повреме на инвитро процедурата ми и аз имах такъв проблем. Почти в средата на процеудрата имах едва 2мм лигавица, което е нищожно.

Изписаха ми глобули виагра, които се правят в аптеката на клиника Малинов . Мисля , че си слагах по една на ден и за няколко дни лигавицата ми беше станала от 2мм - на 8мм...
Страхотен ефект... скъпички са, но наистина много ефективни
Но мисля, че трябва лекар да ти предпише дезировката и вече ако искаш можеш да си поръчаш в аптеката да ти приготвят.

П.С сега видях, че си от Русе....

Успех  Hug

# 2
  • Мнения: 1 335
Също Утрогестан/Дуфастон. Благоприятстват удебеляването на лигавицата и я правят гостоприемна за задържане на оплодената яйцеклетка.
Дозировката и медикамента се изисват и определят от лекаря ти. Не си самоназначавай лекарства!

# 3
  • Мнения: 121
А със някакъв вид витамини нестава ли, всмисъл чрез по леки медикаменти?

# 4
  • Мнения: 576
Лигавицата нараства от прогестерона, който хормон не знам да се съдържа във различни витамини . Peace

Най-добре пробвай с утрогестан или дуфастон под лекарско наблюдение.
Всичко ще е наред, щом има решение  Hug

На теб гинекологът ти какво ти препоръча да взимаш за подобряване на дебелината на лигавицата ?

# 5
  • Мнения: 7 191
Лигавицата нараства под влияние на естрогените, а дуфастона/утрогестана през втората част на цикъла я правят подходяща за имплантиране на оплодената яйцеклетка и за изхранване на ембриона. Аз съм с тънка лигавица и имам терапия от д-р Стаменов - естрофем, дуфастон /по определена схема/, вит.Е и агапурин. Разбира се лекар трябва да ти изпише подходящите за теб лекарства, но ти ако искаш можеш да си пиеш вит.Е 400мг

# 6
Обърни се към специалист, защото всеки организъм е различен. С медикаментите шега не бива.Успех

# 7
  • Мнения: 335
Моят лекар ми беше предписал дуфастон и вит.А и Е!

Общи условия

Активация на акаунт