Странно прокървяване???

  • 2 019
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте,
имам следният проблем...а може и да не е проблем, но доста се стреснахпонеже ми се случва за първи път.....

Та  сега докато правехме секс с половинката и изведнъж прокървих...за сега е малко...като количество....няма болка или нещо друго.
Цикълът трябва да ми дойде след 10 дни, идва ми точно на дата, защото пия  Ясмин....
Знам , че и от хапчетат може да има междинно кървене, но пък при мен това стана само първия месец от приема и първите месеци след почивките, но сега не е така...пия го вече 2 години почти....

На д-р евентулно утре ще звъня.....

та ако може някакъв опит, съвет, предположение или успокоение   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 274
Мисля, че темата ти не е за тук, но, като изключим това - ние как бихме могли да знаем от какво би могло да е това прокървяване ???  Thinking
Най - добре е да те види лекар...
Особено, ако кървенето се усили - не чакай....
  Peace

# 2
Ако се усили - задължително...

Защо да не е за тук...защото не съм бременна ли???? Ми майка съм...притеснена съм....неделя, късен следобяд е.....ако се засили ще търся някой, някъде...ако не  и така остане до утре - ще търся моят си пък може на някой да му се е случвало и да сподели.... Blush

# 3
  • Мнения: 6 274
Аз имах предвид, че темата е може би за в "Здравни"...
Няма нищо лошо де...
То, ако трябва - ей сега ще дойде Добрата Фея с онова малко, сладко същество и ще я премести...  Wink
Успех ти желая...
  Peace

# 4
Мерси...
просто счетох, че тук евентуално повече хора ще я видият и може би отговорят...но да, ако мод смята, че е нужно - да я мести....  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 374
По принцип е нормално да прокървиш щом пиеш и хапчета,но разбира се най-добре е да те види лекар,така и ти ще се успокоиш повече.

# 6
  • Мнения: 2 111
Добре е да посетиш гинеколог,може да няма нищо страшно,но никога не е излишна консултацията  Peace
Случвало ми се е веднъж да имам прокървяване по време на секс и се оказа спукана киста при прегледа с ехограф.
Дано при теб всичко е наред!

# 7
на мен също ми се е случвало и знам,че ми е от раничката...особено като останат малко дни до цикъла..

# 8
  • Мнения: 6 274
Знаех си...  Wink

  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 44 041
Добре е да посетиш гинеколог,може да няма нищо страшно,но никога не е излишна консултацията  Peace
Случвало ми се е веднъж да имам прокървяване по време на секс и се оказа спукана киста при прегледа с ехограф.
Дано при теб всичко е наред!

Това е странно, аз знам че спукана киста боли много...като апендицит.... а и са ми обяснявали, че като се спука изтича кръв във коремната кухина...а реално от там няма как да премите по тръбите, че да изтече отдолу....
Сега ми казаха, че принципно ако този хормон стане недостатъчен на организма (който се приема, чрез противозачатъчните....ако приема  е на основа хормонални проблеми особено) би могло да се получи такова кървене....

# 10
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Може и от раничка да прокървиш.
Скоро на гинеколог ходила ли си?

# 11
Не мисля че е киста, много е леко наистина...а и аз пия хапчетата именно заради проблеми с кисти, за да не се образуват и да ми идва навреме.....

Иначе раничка има...от 4 години горе-долу...като началото на лятото ходих да я обгарят, есентта бях на последна цитонамазка и от тогава не съм ходила на гинеколог, но тогава вс беше ок....но от раничката никога не ми се е случвало да прокървя....
покрай раждането принципно ми се беше нацепила яко цялата шийка на матката, та я шиха много....но не съм имала проблем...а това беше и преди 3 години....

Утре ще гледам все пак да отида при някой на преглед...или при моят или при друг евентуално....

# 12
ходих днес....вьреки че е спряло вече...наи-вероятно е било от раничката....
обаче нещо по матката на миоми му заприлича....но не бил сигурен.... newsm78 тьпа работа Cry писна ми от проблеми... Confused

# 13
  • Мнения: 6 274
Заприличало му ?!  Shocked
Странно изказване за доктор....
  Thinking

# 14
Заприличало му ?!  Shocked
Странно изказване за доктор....
  Thinking

ама то и аз съм една, че не го разпитах по-подробно, но нещо се ошашках и забъкнах....пита ме дали прогестерона ми е в  норма...беше  преди....пита дали съм забременяла лесно - стана от раз...та каза, че щял да помисли дали е това....приличало...всъщност приличало на миоматична матката....нещо такова каза...
В сряда пак ще ходя за колоскопия(нали така се казваше) за раничката, ще му занеса всичко от последните ми 2 години като хормонални изследвания, снимки на кисти, цитонамазки, док. от раничката....и пак ще го разпитам....дано тогава ми даде повече светрлина по въпроса...че нещо много се притесних, сега като се зачетох кое какво е всъщност....
Пък след празниците евентуално ще ходя и при моят си за второ мнение... Confused

Общи условия

Активация на акаунт