Каква количка ползвате и какви са плюсовете и минусите й

  • 562
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 315
Скоро си купих количка Bebe confort High trek, но преди да я купя загубих много време да чета много сайтове с информация и мнения във форумите. Повечето сайтове показват само положителните качества на количките.
На мен Bebe confort много ми хареса, има страхотен зимен чувал, маневрена е, а ръчната спирачка е много удобна при сваляне по стълби или при качване. Сенника е исключиелно голям, а гумите са конфорт за бебка, защото не й се мята главата насам - натам при возене през неравни участъци. Но с голямо неудоволствие установих, че не може да се събере в асансьора. Също така в сгънато положение трябва да се носи, докато например Quiny Buz може да си я дърпаш в сгънато положение на колела. Ако трябва да я оценявам ще й поставя оценка 5++
Мисля ,че с повече инфо от нас ще помогнем на другите мами, на които им предстои да си купят количка.

# 1
  • Мнения: 267
Аз също съм на тема колички,много ми е трудно да се спра на определен модел,за сега сме отсяли няколко,една от тях е тази,която ти си купила,наистина в сайтовете няма достатъчно инфо за нещата,които те интересуват,има още няколко варианта между,които се двуомя,единия е куинии бъзз.Какво включва твойта количка интересува ме ти за новородено ли я взе или твоето бебче е по - голямо?

Общи условия

Активация на акаунт