Детски смях и слънчеви успехи през новата седмица 25-31.07.

  • 7 860
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 414
с риск да досадя, пак аз започвам седмичната тема Embarassed...поздравих Вени във старата и се усетих, че вече сме в нова седмица... ooooh!
пожелавам на всички само слъчеви дни, изпълнени с много добри новини!
newsm68 newsm51 newsm44 smile3525

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Дано, дано само усмивки да има в тези последни дни на юли!  Praynig И само добри новини, макар че аз започвам с една добра  Laughing и една лоша  Confused ...

  Добрата: Имам си вече християнче! Вчера кръстихме Бубката и съм много, много щастлива! Държа се прекрасно, не плака като я потопиха във водата, а само малко, когато отецът резна косица  Wink но тя милата вече е травмирана и само ако някой я хване за главата надава вой. А накрая дори раздаваше целувки на свещенника.
  И лошата ми новина... тези дни оставам без компютър за неопределено време  Cry съответно без Нет и без вас... Не знам кога ще смогнем да купим нов комп, понеже сега ще ни трябват финанси покрай операцията. Да не се чудите къде съм, ако изчезна. Почти ми е невъзможно да ходя и на Интернет-зала с малката.
  Надявам се поне, да продължим да се виждаме с пловдивските мами  Hug

  Хубава седмица ви желая!  Heart Eyes Много целувки за всички малки сладурковци!
  И да се появяват вече Искрица и Йосарян, че ни липсват модераторките   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 414
Бим Бам, честито ти християнче!
Дано нещата при вас се наредят бързо и успешно! Ще ни липсваш Cry

# 3
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Честито Бим-Бам   bouquet
дано по-бързо се оправят нещата

# 4
  • Мнения: 2 567
Хей, здравейте и от мене  Laughing

Аз се позагубих , ама много ми е напечено последно време , а и все пътуваме та малко ви поизоставих.
Включвам се само да ви поздравя . Сега от първи ще е голямото преселение и няма да имам нет докато не ни прекарат в апартамента , който сме наели.

Така, че до след две седмици...надявам се  baby_neutral

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
 Heart Eyes весела седмиц на всички!!!!!!!!

# 6
  • Мнения: 882
Привет на всички, които все още са останали пред компютъра и не са запрашили към морето. Успешна и пълна с добри новини седмица.

Ето и нашата добра новина: Имаме си вече ходещи крачета. smile3539 newsm56  Hands Clap На всичкото отгоре ще ставаме зъболекарка.
 pletka perko ScreamОт питката си взехме, първо и няколко пъти зъболекарсто огледалце, после си взехме Кодекса на труда, и накрая разбира се портфейла с паричката. То разбира се без пари за къде?
 

бим-бам, да ти е живо и здраво и честито християнчето. newsm51

# 7
  • Мнения: 3 743
Честити проходили крачета на  Ради  newsm51 Е, сега какво тичане ще падне  Simple Smile мама много бързо ще отслабне  Wink
Добра професия си е избрала  Heart Eyes

Бим бам, да ти е живо и здраво християнчето  bouquet Стискаме палци бързо да се оправяте  fingerscrossed

# 8
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честито проходило бъдещо зъболекарче на bebiradi
Честито християнче на  bim_bam
Само хубави новини да се чуват тази седмица  Simple Smile

# 9
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Честито на Беберади dance

# 10
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Честити ходещи краци на Ради. Да е жива и здрава и да прави много бели.

Та разбрах, че ви липсвам и ей ме на- върнах се  Hug
Желая ви приятна седмица и по- малко грижи:)

# 11
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
O, добре дошла, Йосариан Grinning
как е да си без нет?

# 12
  • София
  • Мнения: 708

Все напред и нагоре крачетата да ви водят, и май вече никът трябва да е зъбол. ради -  bebiradi  Laughing

Честито християнче на  bim_bam Heart Eyes

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Весела седмица на всички!  bouquet

Честито пешеходче на bebiradi, да тичкате много без да падате Simple Smile!
Честито на малкото християнче Боянка!

Тъй като Понеделник започва с хубави новини да се отчета и аз - мъжът ми занесе снимките от ТФЕ на нашата неонатоложката и тя казала, че са много добри и че мозъчните стомахчета ще се свият постепенно, да не се притеснявам за това. Дори добавила, че има много хубави мозъчни гънки Simple Smile Ох, дано всичко да се оправи, че напоследък пак се бях притеснила относно развитието на бебчо.

Към пловдивските мами - Ако искате да спретнем една срещичка тази седмица, защото в петък заминаваме за моренцето с Пецата и ще се върнем чаааак към 20-ти август Simple Smile

# 14
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
O, добре дошла, Йосариан Grinning
как е да си без нет?

Ужасно е да си без нет...в абстиненция агонизирах цяла седмица:)) Но за сметка на това си оправих къщата - от кога ме чакаше милата да я поприбера- с тоя нет все не ми остава време:))

Общи условия

Активация на акаунт