ДЯДО КОЛЕДА ДОЙДЕ С ПОДАРЪЦИ ПРЕКРАСНИ-22.12.-28.12.

  • 8 797
  • 128
  •   1
Отговори
  • ЕН
  • Мнения: 543
добро утро мили момичата
миналата седнмица не можах да се включа. много работа и за капак малкия в петък вдигна висока Т Ill и се оказа , че има ангина.
пожелавам ви дядо Коледа да ви донесе наистина най прекрасния и жадуван подарък   newsm30
вирусчета няма да ви дам, защото в къщата ни витае гадния гноен вирус.
много положителни емоции от мен. много късмет. много любов.
прегръщам ви всчки  Hug Hug Hug
на виделите  EFP миналата седмица прекрасни 9м  Hug
на ловуващите като мен успешен улов Hug
успешна седмица

# 1
  • София
  • Мнения: 561
Пу за мен първа в новата темичка  Hug
Мама Нани, благодаря ти, дано ни донесе много успехи!!! Hug Hug Hug
Пожелавам на всички, само положителни емоции и радостни събития  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes дано Коледното чудо се появи при всеки  Praynig Praynig Praynig за съжаление, аз не мога да се похваля с коледно чудо, пък дано Нова година - нов късмет  Wink Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 1 247
Добро утро!!!
Мама Нани, много хубава празнична темичка! Peace
Щица, мила не се отчайвай, аз знам че ти си силна и ще преодолееш болката, знам че ще се справиш, а ти вярвай, че твоето щастие е вече съвсем наблизо! Hug
Силви-честито и бързо, бързо да се оправяш!!! И аз мисля, че бабешките лекове понякога повече помагат, така че продължавай да ги прилагаш!!! Peace
Аз иначе горе долу съм добре, но много ми се вие свят, пада ми кръвното и не мога да ходя нормално, миналата седмица бях няколко дни в болница на системи... Бебчето за сега е добре, вече си има сърчице, развива се нормално и сме много щастливи...
Пожелавам ви тази седмица да е изпълнена с хиляди Коледни чудеса и приятни изненади!!! Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 561
Кате, мило, аз май не съм ти честитила Hug Hug Hug Пожелавам ти много лека и безпроблемна бременност!!!  Честито съчице  Hug пий повече сладки течности и шоколадови изделия за кръвното  Hug
Жени  Hug Hug Hug
Силви, радвам се за положителното развитие, дано всичко е наред  Hug Hug Hug пожелавам ти спокойно да се насладиш на щастието ви!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Добро утро!
Завръщам се при вас жива и здрава....и без лелята.На 18.12. правих тест - отрицателен ,но до днес няма никой...
Чудя се колко още да изчакам.. newsm78 Днес е 5-ти ден закъснение...

# 5
  • Мнения: 417
Здравейте, Коледа наближава и на всички пожелавам белобрадия старец да ни зарадва с най-голями подарък! Peace

# 6
  • Мнения: 568
Добро утро, момичета!
Дано тази седмица е изпълнена само с хубаво настроение, добри новини и много положителни тестчета!

анетка днеска пробвай пак тест - чакаме да се похвалиш с две чертички!

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 09:15 от desitalee

# 7
  • ЕН
  • Мнения: 543
анетка а днес тест правили. докато вещицата я няма надежда има. знаеш го. с теб сме Hug
кате честито и леки 9м Hug

# 8
  • Мнения: 1 001
Хоп и аз в темата на Мама Нани  Heart Eyes
дано донесе много положителни тестчета и късмет Hug

Анетка а кръвен защо не си направиш стискам палци и дано да ни се похвалиш  с  EFP

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Благодаря ви за палците ,мили приятелки! Дори на мъжо не съм споделила за закъснението,че той ,милият все ме сваля на земята като почна да се вглеждам в несъществуващи признаци и симптоми ,защото знае после колко дни съм неадекватна...
Изчаквам поради известната на всички ви причина...ужасявам се от самотната чертичка ... Sad
Реших утре сутрин да направя тест - да минат 5 дни ...

# 10
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро и от нас!
Анетка, стискам палци да е положителен теста  Hug
Гушки на всички други, идва Коледа, вадете положителните тестове  Mr. Green
Пожелавам ви весела седмица с много положителни емоции!Идват празници, а с тях и чудесата ще завалят отново  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 229
Добро утро
Аз имам чудесни новини.сега се връщам от доки - всичко е наред newsm44 и спермограмата и хормоните.Много съм доволна и се поуспокоих.Ще си искарам едни  чудни празници в правене на бебе и похапване Hugви всички.честито на новите бремелинки  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 5 651
Добро утро   bouquet

Аз си доспивам на бюрото и вече мечтая да е утре 18ч и да имам 5 почивни дни пред мен.

Късмет на всички не чакащи и скоро да се похвалите с 2 чертички.

# 13
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, момичета!
Честита ни коледна темичка! HugДано тази седмица има много чудеса за всяка от нас! Hug


Струни, браво за хубавите новини! Peace Hug
Анетка, силно стискам палци Praynig
На всички много късмет през новата седмица! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сега да почерпя, че милото днес има рожден ден! Grinning



# 14
  • Мнения: 117
Добро утро, момиченца!

Няма начин 2009 да не ни донесе много положителни тестчета и прекрасни 9 месеца бременност!  Flutter

Всички, които очакват да видят двете чертички пожелавам да получат този страхотен подарък за празниците!   baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт