Препоръчайте ми хубав епилатор...

  • 12 590
  • 41
  •   1
Отговори
Моля да дадете мнения за епилатори, каква марка да избера- вие какви използвате Simple Smile

# 1
  • Мнения: 22 520
Пробвала съм Филипс и Браун.Последния много ми харесва и имам вече доста модели/купувам си все нов,с някакви подобрения/.Най-новия им епилатор е безжичен,с акумулиращи батерии,има лампичка,която да осветява,няколко вида накрайника.Около 120 лв,струва,като най-големия плюс е това,че не зависи от контакт и дължина на кабел.

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 14:08 от ДесиХ2

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
 Аз съм фенка на Braun Peace Не знам за новите модели, защото моя е на повече от 5 години, но си е супер удобен  Peace

# 3
  • Мнения: 553
И аз имам Браун  Peace Препоръчвам  Wink

# 4
  • софия
  • Мнения: 25 201
И аз се присъединявам към мнението за Braun. Само техни епилатори съм ползвала/ползвам и не съм имала никакви проблеми.

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 15:40 от zvanche

# 5
  • Мнения: 10 982
И от мен глас за Braun Peace Който и да си вземеш от по-новите им модели, няма да съжаляваш.

# 6
  • Мнения: 4 343
Като измислят, този с който бе боли съм първа Laughing
А за сега филипс с керамични дискове.... става не е лош.

# 7
  • Мнения: 4 070
Браун- и сестра ми има един , дето е на повече от десет години и аз имам един, който вече е на 7 год. и нямам никакъв проблем, мисля че са доста добри-поне ние нямаме оплаквания.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Имам Браун и Ровента. И двата стават  Peace

# 9
  • Мнения: 1 322
Моят е Филипс и е на 100 години, ама не е мръднал.

# 10
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Аз също съм фенка на Браун  Peace

# 11
  • Мнения: 1
филипс-керами4на епилираща система,има охлаждаща ръкавица и масажираща система+капа4е за 4уствителни зони,когато е с керами4ен накраиник е противоалерги4ен.Аз сам много доволна и ти го препора4вам

# 12
  • Мнения: 1 881
Още един глас за Филипс, страхотни са, два съм имала, но не защото се е счупил, просто беше на 7-8 години. Според мен самия процес е много по - бърз от Браун, защото е с по - голяма повършхност, докато Браун е с пинсети...Но като гледам дост аположителни мнения и за другата марка, така е, каквото и да избереш, няма да сгрешиш Peace

# 13
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ползвам Филипс от 8 години.

# 14
  • Мнения: 388
И моят е Филипс и съм много доволна Peace,не бих сменила марката!

Общи условия

Активация на акаунт