Има ли бракове между мъж и жена Водолей ?

  • 834
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте ,нека да споделим опит! Възможен ли е съюз между хора от една зодия ?

# 1
  • Мнения: 59
Разбира се,че е възможен такъв съюз защо да не е.Ние с мъжа ми  и двамата сме Козирози и се разбираме добре.Предполагам че и сред  другите зодии се срещат такива съюзи. Лично аз смятам,че всичко опира до характера на човека,другото е предубеденост. Peace

# 2
  • Мнения: 637
Аз съм водолей, мъжът ми е коза да ме приземява от време на време. Ако и двамата сме водолеи щяхме да си летииим из облаците. Подобна връзка би била супер забавна, но непрактична Laughing

# 3
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Аз и мъжо ми сме водолей Crazy Crazy Crazy
луда работа е Crazy Crazy

# 4
Да, моя бе такъв и не просъществува дълго !

# 5
  • Мнения: 3 929
Да, има. И е напълно възможно да има такива бракове. Даже бих казала, че до голяма степен именно тези бракове са едни от най-стабилните (това е лично моя статистика).
Майка ми и баща ми бяха от зодия Водолей и дори баща ми беше роден на 18 февруари, а майка ми е родена на 19-ти.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 212
Да със съпругът ми сме Водолеи.Заедно сме от 10 години и бих казала,че връзката ни е много силна и стабилна/да не чуват дяволчетата/.Всичко е въпрос до характери и нагласа.Много сме спокойни и кротки дори когато имаме сложни житейски проблеми.Много голяма заблуда е това,че Водолеите "летят" из облаците,дори смея да кажа,че за много неща в поведението си сме доста консервативни.Е,не вървим постоянно по общоприетата пътека,но нали не пречим на никого-защо тогава да се впечатляваме...

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
Сложна работа. В началото може да има привличане, но траен интерес- едва ли. По-скоро някакъв навик и чувство за дълг с течение на времето. Не мисля, че взаимно ще си бъдат полезни и интересни.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Сложна работа. В началото може да има привличане, но траен интерес- едва ли. По-скоро някакъв навик и чувство за дълг с течение на времето. Не мисля, че взаимно ще си бъдат полезни и интересни.

И откъде тази категоричност?

Много сме спокойни и кротки дори когато имаме сложни житейски проблеми.Много голяма заблуда е това,че Водолеите "летят" из облаците.

Същото се отнася и за нас. И смея да твърдя, че имаме много успешна връзка.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 884
Сложна работа. В началото може да има привличане, но траен интерес- едва ли. По-скоро някакъв навик и чувство за дълг с течение на времето. Не мисля, че взаимно ще си бъдат полезни и интересни.

И откъде тази категоричност?

Много сме спокойни и кротки дори когато имаме сложни житейски проблеми.Много голяма заблуда е това,че Водолеите "летят" из облаците.

Същото се отнася и за нас. И смея да твърдя, че имаме много успешна връзка.


Всеки има право на свое мнение. Аз мисля така, както съм написала. Категорично. Simple Smile
А иначе е чудесно, че със съпруга ти имате добро семейство. Въпреки моята категоричност. Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Много голяма заблуда е това,че Водолеите "летят" из облаците,дори смея да кажа,че за много неща в поведението си сме доста консервативни.

Абсолютно съм съгласна.
Аз съм близнаци и знам какво е да летиш из облаците  Crazy Добре, че имам мъж водолей - стабилен и практичен.

# 11
  • Хасково
  • Мнения: 726
Ние сме такова семейство- смея да твърдя 10 години всичко е  ок...Търкулнало се гърнето и си намерило похлупака.

Общи условия

Активация на акаунт