Какъв алкохол

  • 8 290
  • 157
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 591
Здравейте мами искам да ВИ питам нещо. Знаете, че наближават празници и се чудя какво може да се пие като алкохол понеже съм бременна в 6седмица. Не се сетих да питам лекарката като бях на преглед, пък сега не ми е удобно да и звъня да я питам за такова нещо. Ако можете помагайте. Благодаря ВИ предварително

# 1
  • Мнения: 4 490
E, ще трябва да се въздържаш, няма как.  Laughing Аз си пийвах по малко червено винце, за хемоглобина.  Wink Но наистина по малко! Имах позната, която и по малко ракийка сръбваше, аз не смеех.

# 2
  • Мнения: 4
мисля, че няма проблем да пиеш бира или вино, нещо по-леко.Но без да прекаляваш, разбира се HugВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

# 3
  • Мнения: 119
За съжаление нищо,защото си съвсем в началото.Весели празници!  bouquet

# 4
  • Мнения: 6 274
Най - добре е нищо да не пиеш...
Все пак става въпрос за твоето бебе...

# 5
  • Мнения: 2 090
Първите месеци не съм си позволявала нито капка алкохол.След 4-я месец-най-много половин чаша вино или бира Wine Glass .

# 6
  • Мнения: 645
може чашка вино или бира  Peaceвесели празници  bouquet

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
пила съм по чаша вино

# 8
  • Мнения: 8 999
1-2 чаши вино или бира.

# 9
  • София
  • Мнения: 591
Благодаря ВИ за бързите отговори. Имах предвид дали може да се пие една чаша вино само толкова повече няма да си позволя.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 524
в началото на бременността не съм пила. после съм пила червено вино, но не повече от чаша и половина.
весели празници Peace

# 11
  • Мнения: 764
Пиех единствено по чаша вино и то не всеки ден.

# 12
  • Мнения: 47
Вино , бира и даже по-малко ромче , ама в началото преди да разбера че съм бременна Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
на-добре нищо.... но можеш да си позволиш по 1-2 гльтки вино или бира...колкото за наздраве Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 591
Ясно момичета значи тези празници ще останеме на сухо. Никакво пиене.

Общи условия

Активация на акаунт