Подарък - кога?

  • 1 542
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Моя позната има р.ден на 30.12, но току що разбирам, че от сряда заминава в чужбина и ще се върне чак през 2009!
Как е редно да й дам подаръка, т.е. кога?

# 1
  • Мнения: 274
Аз бих си спестил парите.

# 2
  • Мнения: 712
Бре! Ти на всички познати ли купуваш подаръци?
Ако приемем, че Р.Д. не се празнува преди датата (старото суеверие), значи не би било редно и подаръка да се поднася преди това. Така че спазваш това суеверие (аз, признавам, това е единственото, което спазвам), изчакай с подаръка. Още повече ако момата се върне от чужбина преди март  Wink

# 3
  • Мнения: 516
Подари и го предварително с пояснение: "Да се отвори на 30.12".

# 4
  • Мнения: 919
Подари и го предварително с пояснение: "Да се отвори на 30.12".
Peace

# 5
  • Мнения: 410
Значи все пак може предварително да й го дам? Хм. Тя няма да изтрае до датата.   newsm78

Марадоня,
точно ти ли, дето не пропускаш тема, за да ексхибиционираш финансовата си мощ, точно ти ли ще си спестиш повода, отново да преекспонираш могъществото си пред простосмъртните нищожества край теб? Shocked Въй, въй, въй...

# 6
  • Мнения: 216
разбира се че ще и го дадеш преди да замине, а тя кога ще си го отвори е нейно решение, нали знае че е за 30.12 не за 28.12- ти си с чиста съвест и с изпълнен дълг. И да добра култура е да подариш подарък на човек, когато знаеш че има рожден ден, дори и да е нещо мъничко.  Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
Моя позната има р.ден на 30.12, но току що разбирам, че от сряда заминава в чужбина и ще се върне чак през 2009!
Как е редно да й дам подаръка, т.е. кога?

Как, кога?  newsm78  2009-та януари или декември? Хайде, стига  Stop Laughing

# 8
  • Мнения: 274
Значи все пак може предварително да й го дам? Хм. Тя няма да изтрае до датата.   newsm78

Марадоня,
точно ти ли, дето не пропускаш тема, за да ексхибиционираш финансовата си мощ, точно ти ли ще си спестиш повода, отново да преекспонираш могъществото си пред простосмъртните нищожества край теб? Shocked Въй, въй, въй...


Ами точно аз. Кой друг? Така се става богат. Като си спестяваш харчовете за глупости, включително и за подаръци за хора, които се спасяват в чужбина за да не почерпят. Освоен това трябва труд и дисциплина, но сега няма да ви обяснявам

# 9
  • София
  • Мнения: 15 913
Прав си е Марадона. Ако те покани на рожд. ден като се върне - тогава ще купиш подарък. Нека да е актуален към деня на виждането ви. Не би ми харесало предварително да ми честитят.

# 10
  • Мнения: 1 520
Щом приятелката ти дори не те е уважила с почерпка за рождения си ден, не виждам защо ти ще си правиш труда да й избираш подарък. По-добре с парите си купи нещо за себе си или детето си, отколкото да ги даваш за "приятелки", които не проявяват и елементарно уважение към теб.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Щом приятелката ти дори не те е уважила с почерпка за рождения си ден, не виждам защо ти ще си правиш труда да й избираш подарък. По-добре с парите си купи нещо за себе си или детето си, отколкото да ги даваш за "приятелки", които не проявяват и елементарно уважение към теб.

Звездите ти проговориха ли  Grinning

Бъдеще несвършено.

# 12
  • Мнения: 2 448
Бре, направо паднах, надявам се, че е от това че ми се спи и не съм разбрала добре хумора.
От кога това да подариш на някого подарък е свързано с това дали ще те почерпи, независимо какъв е поводът?  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 271
Щом приятелката ти дори не те е уважила с почерпка за рождения си ден, не виждам защо ти ще си правиш труда да й избираш подарък. По-добре с парите си купи нещо за себе си или детето си, отколкото да ги даваш за "приятелки", които не проявяват и елементарно уважение към теб.

WOW! Горката приятелка, става на "приятелка" само, защото е имала неблагоразумието да реши да замине за празниците пък за късмет е родена точно тогава. Не я е срам! Не заслужава подарък и тук то  Peace
Добре, че моите приятели не разсъждават така. Да са ми живи и здрави!

И аз бих го подарила преди да замине, ако ще успееш да го избереш и подариш преди това  Peace

# 14
  • Мнения: 2 018
Честно да ти кажа - не бих подготвила подарък, ако приятелката ми няма да си празнува рождения ден. Така само би се почуствала длъжна да ме покани на почерпка. Ако е решила да го празнува след датата, тогава да, бих купила и бих го дала на събирането.
Но ти си решаваш.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт